reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Śliżewski dyrektorem w Grupie Radiowej Agory

dodano: 2017-12-29 18:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Grupa Radiowa Agora 1 stycznia 2018 roku Jarosław Śliżewski obejmie nowe stanowisko dyrektora obszarów cyfrowych Grupy Radiowej Agory (GRA). Od kilku miesięcy, w ramach pracy w gazeta.pl (Agora), Jarosław Śliżewski pełnił rolę szefa projektu tokfm.pl, pomagał też w przygotowaniu projektu „Search the Radio” Radia Tok FM, który wygrał dofinansowanie z programu DNI firmy Google.

Grupa Radiowa Agora


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Nowe wyzwania wymagają nowych ludzi - uznaliśmy, że potrzebujemy poszerzyć zespół o niekwestionowanego eksperta w zakresie cyfryzacji, aby rozpocząć odważniejsze działania w świecie nowych technologii. Jarosław Śliżewski zajmie się kolejnym etapem cyfryzacji marek radiowych Agory, będzie też nadzorował pracę nowego centrum projektowo-technicznego powołanego dla naszych stacji

- mówi Adam Fijałkowski, wiceprezes Grupy Radiowej Agory.


Od kilku miesięcy, w ramach pracy w gazeta.pl, Jarosław Śliżewski pełnił rolę szefa projektu tokfm.pl, pomagał też w przygotowaniu projektu „Search the Radio” Radia Tok FM, który wygrał dofinansowanie z programu DNI firmy Google (więcej tutaj).

Jarosław Śliżewski od wielu lat związany jest z Agorą. Początkowo był reporterem i redaktorem „Gazety Wyborczej”, później menedżerem w różnych przedsięwzięciach Agory. Zasiadał w zarządach telewizji Metro (więcej tutaj) i sieci reklamowej BAN. W ostatnim czasie odpowiadał za rozwój serwisów People oraz za produkty mobilne i wideo w grupie Gazeta.pl, a od połowy 2017 roku jest też pełnomocnikiem Grupy Radiowej Agory do spraw cyfryzacji. Jarosław Śliżewski studiował politologię i psychologię na Uniwersytecie Śląskim i Uniwersytecie Warszawskim, uczył się także na Uniwersytecie Karola w Pradze.
 
Jarosław Śliżewski dyrektorem obszarów cyfrowych Grupy Radiowej Agory, foto: Agora
Jarosław Śliżewski dyrektorem obszarów cyfrowych Grupy Radiowej Agory, foto: Agora

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

639 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...