reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rekordowy wzrost Telewizji WP na koniec roku

dodano: 2018-01-02 20:25 | aktualizacja: 2018-01-02 21:49
autor: Janusz Sulisz | źródło: Telewizja WP

wp tv Na koniec 2017 roku Telewizja WP osiągnęła najlepsze wyniki w historii. Dzięki temu zajęła drugie miejsce wśród stacji nadających na MUX8. Dynamika wzrostu w ciągu roku wyniosła +350%. Telewizja WP pobiła też rekord oglądalności.

telewizja WP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja WP w grudniu 2017 zajęła 2. miejsce na MUX8, a przecież nie tak dawno była na końcu stawki 4 kanałów. 

Wyniki średniego dobowego udziału w grupie komercyjnej all 16-49 wyniosły 0,36% i były najwyższe od startu stacji. Do Telewizji WP należy też rekord oglądalności, który został pobity 25 grudnia i wyniósł 0,80%. Takim wynikiem nie może pochwalić się żadna ze stacji nadająca na tym multipleksie. Na tle konkurencji Telewizja WP rozwija się najszybciej - wzrost w ciągu roku wyniósł +350%. Należy sądzić, że nie upłynie kwartał a Telewizja WP przebije oglądalność 0,50%.

Wśród stacji TV na polskim rynku Telewizja WP w grupie komercyjnej all 16-49 wyprzedziła m.in. Kino Polska, TVP Kultura, TLC i TVP Sport.
 

- Telewizja WP w grudniu osiągnęła najlepsze wyniki w historii. 
Sprawdza się nasza strategia programowa łączenia produkcji własnych z wartościową ofertą zagraniczną. Już pod koniec stycznia nasi widzowie, jako jedyni będą mieli możliwość obejrzenia Ucha Prezesa w telewizji WP

– mówi Jagna Wiszniewska, dyrektor operacyjny Telewizji WP i dodaje:

Wyniki te osiągnęliśmy mimo trudności z dostępnością techniczną tego multipleksu.
Rok 2018 dla nas i Telewizji WP będzie ekscytującym wyzwaniem.


Telewizja WP to światowe seriale nieemitowane wcześniej w polskich kanałach otwartej telewizji, autorskie programy publicystyczne i rozrywkowe.

Telewizja WP nadaje od grudnia 2016 roku. Dostępna jest jako telewizja naziemna na ósmym multipleksie (MUX8) oraz w najlepszych sieciach kablowych i na platformie nc+.
 


Jedyne co jest co najmniej dziwne, to fakt, że największa platforma w Polsce - Cyfrowy Polsat ma w ofercie wszystkie stacje z MUX8, ale akurat jakoś tak pominięto Telewizję WP. To powinno się zmienić, gdy Cyfrowy Polsat zauważy brak tego kanału, bo abonenci zaczną się tego domagać. Pomoże być może program „Ucho Prezesa”, który w styczniu ma się pojawić w Telewizji WP.
 


 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii MUX 8


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...
reklama