reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rekordowy wzrost Telewizji WP na koniec roku

dodano: 2018-01-02 20:25 | aktualizacja: 2018-01-02 21:49
autor: Janusz Sulisz | źródło: Telewizja WP

wp tv Na koniec 2017 roku Telewizja WP osiągnęła najlepsze wyniki w historii. Dzięki temu zajęła drugie miejsce wśród stacji nadających na MUX8. Dynamika wzrostu w ciągu roku wyniosła +350%. Telewizja WP pobiła też rekord oglądalności.

telewizja WP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja WP w grudniu 2017 zajęła 2. miejsce na MUX8, a przecież nie tak dawno była na końcu stawki 4 kanałów. 

Wyniki średniego dobowego udziału w grupie komercyjnej all 16-49 wyniosły 0,36% i były najwyższe od startu stacji. Do Telewizji WP należy też rekord oglądalności, który został pobity 25 grudnia i wyniósł 0,80%. Takim wynikiem nie może pochwalić się żadna ze stacji nadająca na tym multipleksie. Na tle konkurencji Telewizja WP rozwija się najszybciej - wzrost w ciągu roku wyniósł +350%. Należy sądzić, że nie upłynie kwartał a Telewizja WP przebije oglądalność 0,50%.

Wśród stacji TV na polskim rynku Telewizja WP w grupie komercyjnej all 16-49 wyprzedziła m.in. Kino Polska, TVP Kultura, TLC i TVP Sport.
 

- Telewizja WP w grudniu osiągnęła najlepsze wyniki w historii. 
Sprawdza się nasza strategia programowa łączenia produkcji własnych z wartościową ofertą zagraniczną. Już pod koniec stycznia nasi widzowie, jako jedyni będą mieli możliwość obejrzenia Ucha Prezesa w telewizji WP

– mówi Jagna Wiszniewska, dyrektor operacyjny Telewizji WP i dodaje:

Wyniki te osiągnęliśmy mimo trudności z dostępnością techniczną tego multipleksu.
Rok 2018 dla nas i Telewizji WP będzie ekscytującym wyzwaniem.


Telewizja WP to światowe seriale nieemitowane wcześniej w polskich kanałach otwartej telewizji, autorskie programy publicystyczne i rozrywkowe.

Telewizja WP nadaje od grudnia 2016 roku. Dostępna jest jako telewizja naziemna na ósmym multipleksie (MUX8) oraz w najlepszych sieciach kablowych i na platformie nc+.
 


Jedyne co jest co najmniej dziwne, to fakt, że największa platforma w Polsce - Cyfrowy Polsat ma w ofercie wszystkie stacje z MUX8, ale akurat jakoś tak pominięto Telewizję WP. To powinno się zmienić, gdy Cyfrowy Polsat zauważy brak tego kanału, bo abonenci zaczną się tego domagać. Pomoże być może program „Ucho Prezesa”, który w styczniu ma się pojawić w Telewizji WP.
 


 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii MUX 8


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 219 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X UHD 4K z wbudowanym...

799 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 52 DAB+ Antracyt

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik i budzik....

349 zł Więcej...
reklama