reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Urszula Dębska ponownie gra w serialu Polsatu

dodano: 2018-01-10 05:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Pierwsza miłość” Od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w telewizji Polsat emitowany jest czternasty sezon serialu obyczajowego „Pierwsza miłość”. Nową serię mogą również oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2 i ATM Rozrywka TV. W obsadzie tego serialu ponownie pojawiła się aktorka Urszula Dębska.

Polsat „Pierwsza miłość”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W serialu „Pierwsza miłość” ponownie pojawiła się Urszula Dębska. Sabina, postać w  którą wciela się aktorka, wróciła do rodziny i przyjaciół w 2605. odcinku. Bohaterka wyjechała do Londynu na rehabilitację, której musiała się  poddać po postrzale jakiego doznała w Kulczycki Investment. Chcąc powrócić do pełni sprawności fizycznej Sabina wyjechała do kliniki, aby móc znowu chodzić.

W najnowszych odcinkach Sabina przylatuje do Polski, jednak ku zdziwieniu ojca, Karola Wekslera (w tej roli Karol Strasburger, „Familiada” w TVP2 i TVP Rozrywka - więcej tutaj), nie zamierza wracać na stałe... Z informacji jakie przekazała mu Grażyna Weksler (Grażyna Wolszczak, „Na Wspólnej” w TVN, TVN Fabułą i ITVN/TVN International - więcej tutaj), Sabina zaczęła w Londynie nowe życie i jest tam szczęśliwa. Poznała mężczyznę - maklera giełdowego, z którym próbuje stworzyć nowe życie. Ojciec dziewczyny nie będzie zadowolony z jej decyzji i za wszelką cenę postara się przekonać ją do zmiany zdania. Niespodziankę dla Sabiny przygotowali również jej przyjaciele, którzy wspierają bohaterkę w powrocie do zdrowia. 

Czy Karolowi uda się nakłonić Sabinę do powrotu do Polski na stałe? O tym przekonamy się wkrótce (więcej tutaj).
 
Karol Strasburger, Urszula Dębska i Grażyna Wolszczak w serialu „Pierwsza miłość”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat
Karol Strasburger, Urszula Dębska i Grażyna Wolszczak w serialu „Pierwsza miłość”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat

„Pierwsza miłość” - sezon 14., emisja od poniedziałku do piątku o 18:00 w telewizji Polsat. Serial ten mogą również oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2 i ATM Rozrywka TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI+ i 2x...

1 249 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 799 zł Więcej...
reklama