reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Radio Zet, Meloradio, Antyradio i Chillizet w MUX 8

dodano: 2018-02-15 11:00
autor: Anita Kaźmierska | źródło: EmiTel

EmiTel nadajnik NTC DVB-T Na portalu HbbTV EmiTel w MUX 8 uruchomione zostały stacje radiowe Grupy Eurozet - Radio Zet, Meloradio, Antyradio i Chillizet. Dołączyły one do propozycji programowych stacji online Polskiego Radia oraz Grupy RMF.

Radio Zet


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stacji Radio Zet, Meloradio, Antyradio i Chillizet słuchać można na odbiornikach telewizyjnych obsługujących HbbTV, podłączonych do internetu i odbierających sygnał telewizji naziemnej MUX 8. Wystarczy uruchomić aplikację Player poprzez wybranie na pilocie kanału 99.

Technologia HbbTV umożliwia poszerzenie przekazu telewizyjnego o dodatkową treść multimedialną. Oprócz odtwarzania stacji radiowych możliwe jest korzystanie z usług wideo (np. VOD, internetowy streaming live) i dodatkowych usług informacyjnych (rozbudowany przewodnik po programach - EPG, prognoza pogody, wiadomości).

W odróżnieniu od aplikacji typu Smart TV, skorzystanie z aplikacji HbbTV na telewizorze nie wymaga jej instalowania, ogranicza się jedynie do wybrania właściwego kanału naziemnej telewizji cyfrowej oraz do przyciśnięcia czerwonego przycisku na pilocie TV.

EmiTel szacuje, że w Polsce z aplikacji HbbTV korzystają użytkownicy kilku milionów odbiorników podłączonych do internetu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii MUX 8


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...