reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Piotr Cyrwus bohaterem TVP Kultura

dodano: 2018-02-24 03:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP Kultura „Niedziela z...” W niedzielę, 25 lutego br. o godz. 17:15 w TVP Kultura wyemitowany zostanie kolejny odcinek cyklu „Niedziela z...”. Jego bohaterem będzie aktor teatralny, telewizyjny i filmowy oraz reżyser teatralny Piotr Cyrwus („Na Wspólnej” w TVN, TVN Fabuła i ITVN/TVN International). W ramach cyklu stacja pokaże rozmowę, spektakl Teatru Telewizji „Diaboliada” i odcinek serialu „Kawalerki” pod tytułem „Chwila”.

TVP Kultura „Niedziela z...”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piotr Cyrwus („Na Wspólnej” w TVN, TVN Fabuła i ITVN/TVN International - więcej tutaj) razem z prowadzącą program Agnieszką Szydłowską oraz zaproszonymi gośćmi: Mają Barełkowską-Cyrwus, Grażyną Wolszczak („Na Wspólnej” w TVN, TVN Fabuła i ITVN/TVN International; „Pierwsza miłość” w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2 i ATM Rozrywka TV - więcej tutaj), Katarzyną Żak, Januszem Majcherkiem, Waldemarem Śmigasiewiczem i Januszem Wiśniewskim - porozmawiają o wspólnych doświadczeniach zawodowych, pracy w teatrze i zawodzie aktora (więcej tutaj)

Po programie (który rozpocznie się o godzinie 17:15) widzowie będą mogli obejrzeć o godzinie 18:10 spektakl Teatru Telewizji „Diaboliada” według Michaiła Bułhakowa z 1989 roku, w którym Piotr Cyrwus wcielił się w postać Korotkowa (więcej tutaj), oraz o godzinie 19:35 odcinek serialu „Kawalerki” z 1993 roku pod tytułem „Chwila” z gościem programu w roli Piotra Chwili.

„Niedziela z... Piotrem Cyrwusem” - emisja w niedzielę, 25 lutego 2018 roku o godz. 17:15 w TVP Kultura.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...