reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Piotr Cyrwus bohaterem TVP Kultura

dodano: 2018-02-24 03:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP Kultura „Niedziela z...” W niedzielę, 25 lutego br. o godz. 17:15 w TVP Kultura wyemitowany zostanie kolejny odcinek cyklu „Niedziela z...”. Jego bohaterem będzie aktor teatralny, telewizyjny i filmowy oraz reżyser teatralny Piotr Cyrwus („Na Wspólnej” w TVN, TVN Fabuła i ITVN/TVN International). W ramach cyklu stacja pokaże rozmowę, spektakl Teatru Telewizji „Diaboliada” i odcinek serialu „Kawalerki” pod tytułem „Chwila”.

TVP Kultura „Niedziela z...”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piotr Cyrwus („Na Wspólnej” w TVN, TVN Fabuła i ITVN/TVN International - więcej tutaj) razem z prowadzącą program Agnieszką Szydłowską oraz zaproszonymi gośćmi: Mają Barełkowską-Cyrwus, Grażyną Wolszczak („Na Wspólnej” w TVN, TVN Fabuła i ITVN/TVN International; „Pierwsza miłość” w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2 i ATM Rozrywka TV - więcej tutaj), Katarzyną Żak, Januszem Majcherkiem, Waldemarem Śmigasiewiczem i Januszem Wiśniewskim - porozmawiają o wspólnych doświadczeniach zawodowych, pracy w teatrze i zawodzie aktora (więcej tutaj)

Po programie (który rozpocznie się o godzinie 17:15) widzowie będą mogli obejrzeć o godzinie 18:10 spektakl Teatru Telewizji „Diaboliada” według Michaiła Bułhakowa z 1989 roku, w którym Piotr Cyrwus wcielił się w postać Korotkowa (więcej tutaj), oraz o godzinie 19:35 odcinek serialu „Kawalerki” z 1993 roku pod tytułem „Chwila” z gościem programu w roli Piotra Chwili.

„Niedziela z... Piotrem Cyrwusem” - emisja w niedzielę, 25 lutego 2018 roku o godz. 17:15 w TVP Kultura.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Konwerter Single Televes LNB

Ostatni model pojedynczego konwertera Universal hiszpańskiej firmy Televes. Charakterystyczna pomarańczowa...

39 zł Więcej...