reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CBeebies dołącza do oferty UPC Polska

dodano: 2018-05-07 04:37 | aktualizacja: 2018-05-07 10:18
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: satkurier.pl

UPC Polska Sieć kablowa UPC Polska nie zwalnia w tempie dołączania nowych kanałów do swojej oferty. Klienci mogą powitać z początkiem maja CBeebies, stację dziecięcą od BBC, której jako jedynej brakowało z portfolio kanałów BBC w Polsce.

BBC CBeebies 760


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na razie nie wiadomo, jaki pakiet zasili CBeebies, ale pozostałe kanały BBC, poza BBC Brit (i anglojęzycznym BBC World News), są dostępne od pakietu Max.

CBeebies pojawił się na dekoderach Horizon i Kaon na pozycji 605. (zastąpił Baby First TV, który przeniesiono na pozycję 617.). W dekoderach Mediabox oraz w przypadku klientów korzystających z modułu UPC MediaModuł CI+ CBeebies zgłasza się natomiast na kanale 665. (dotychczas był wolny, więc nie doszło do żadnych przesunięć).

Poza tym niezależnie od sprzętu kanał CBeebies udostępniono czasowo promocyjnie także na pozycji 54. - wraz z pozostałymi kanałami z portfolio BBC: BBC Lifestyle HD jest czasowo na pozycji 50., BBC Brit HD na 51., BBC HD na 52., a BBC Earth HD na 53.

Emisja CBeebies jest realizowana w jakości SD, ale tu akurat nie ma wyboru - jak na razie CBeebies jest oferowany w Polsce wyłącznie w SD.

CBeebies w ofercie UPC Polska to kolejna z serii ostatnich nowości i zmian, po przełączeniu do HD Polsat Viasat Nature i Boomerang pod koniec kwietnia, udostępnieniu Polsat Sport Fight HD 19 marca, czy Nicktoons HD od 14 marca.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

TechniSat DigitRadio 110 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM. Rozszerza...

620 zł Więcej...

Mini PC Ferguson FBOX ATV 4K

Ferguson FBOX ATV to jedna z najlepiej zaprojektowanych mini przystawek...

299 zł Więcej...

Mini PC Android HiMedia Q30

Mini PC na systemie Android 7.0 Nougat z procesorem 4...

399 zł Więcej...
reklama