dodano: 2018-05-25 14:22 | aktualizacja:
2018-06-05 17:35
autor: Janusz Sulisz |
źródło: polsatsport.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polaków czeka mecz z Chile - 8 czerwca w Poznaniu, triumfatorem dwóch ostatnich edycji Copa America, który jednak nie awansował do tegorocznego mundialu w Rosji.
Spośród ponad 50 zaplanowanych na najbliższe dwa tygodnie pojedynków najciekawiej zapowiadają się konfrontacje Francji z Włochami i USA (tych dwóch drużyn zabraknie jednak w MŚ) oraz z Szwecji z Danią, Belgii z Portugalią, Chorwacji z Brazylią i Hiszpanii ze Szwajcarią.
Plan transmisji meczów towarzyskich w kanałach Polsatu:
28 maja (poniedziałek)
20:15
Turcja - Iran, Polsat Sport News
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Robert Zieliński
21:00
Francja - Irlandia, Polsat Sport
Komentarz: Cezary Kowalski, Jacek Ziober
31 maja (czwartek)
20:00
Luksemburg - Senegal, Polsat Sport Extra
22:40
Słowacja - Holandia, Polsat Sport Extra (premiera)
1 czerwca (piątek)
13:00
Australia - Czechy, Polsat Sport
21:00
Francja - Włochy, Polsat Sport Extra
2 czerwca (sobota)
20:45
Belgia - Portugalia, Polsat Sport News
22:00
Islandia - Norwegia, Polsat Sport Extra
6 czerwca (środa)
20:45
Belgia - Egipt, Polsat Sport News
7 czerwca (czwartek)
22:00
Islandia - Ghana, Polsat Sport Extra
8 czerwca (piątek)
18:00
Chorwacja - Senegal, Polsat Sport News
11 czerwca (poniedziałek)
20:45
Belgia - Kostaryka, Polsat Sport Extra
Interesujący program gier kontrolnych mają grupowi rywale Polaków:
-
Senegal zaplanował aż trzy mecze: z Luksemburgiem (31 maja), Chorwacją (8 czerwca) i Koreą Płd. (11 czerwca), .
-
Japonia zagra z Ghaną (30 maja), Szwajcarią (8 czerwca) i Paragwajem (12 czerwca).
-
Kolumbia zagra z Egiptem (1 czerwca).
Program meczów towarzyskich z udziałem uczestników MŚ:
28 maja (poniedziałek)
Korea Południowa - Honduras (13.00; Daegu)
Turcja - Iran (20.15; Stambuł)
Włochy - Arabia Saudyjska (20.45; St. Gallen, Szwajcaria)
Portugalia - Tunezja (20.45; Braga)
Nigeria - Kongo (21.00; Abudża)
Francja - Irlandia (21.00; Paryż)
29 maja (wtorek)
Meksyk - Walia (3.00; Pasadena)
30 maja (środa)
Argentyna - Haiti (1.00; Buenos Aires)
Peru - Szkocja (3.00; Lima)
Panama - Irlandia Północna (3.00; Panama City)
Japonia - Ghana (12.25; Jokohama)
Austria - Rosja (20.45; Innsbruck)
31 maja (czwartek)
Luksemburg -
Senegal (20.00; Luksemburg)
Maroko - Ukraina (20.00; Genewa)
1 czerwca (piątek)
Korea Płd. - Bośnia i Hercegowina (13.00; Jeonju)
Australia - Czechy (13.00; St. Poelten, Austria)
Tunezja - Turcja (20.15; Genewa)
Francja - Włochy (21.00; Nicea)
Egipt -
Kolumbia (21.15; Bergamo, Włochy)
2 czerwca (sobota)
Austria - Niemcy (18.00; Klagenfurt)
Anglia - Nigeria (18.15; Londyn)
Szwecja - Dania (19.45; Sztokholm)
Belgia - Portugalia (20.45, Bruksela)
Islandia - Norwegia (22.00, Reykjavik)
3 czerwca (niedziela)
Meksyk - Szkocja (2.00, Meksyk)
Chorwacja - Brazylia (16.00; Liverpool)
Kostaryka - Irlandia Północna (19.00; San Josecito)
Arabia Saudyjska - Peru (20.00; St. Gallen, Szwajcaria)
Hiszpania - Szwajcaria (21.00; Villarreal)
4 czerwca (poniedziałek)
Maroko - Słowacja (20.00; Genewa)
Serbia - Chile (21.00; Graz, Austria)
5 czerwca (wtorek)
Rosja - Turcja (18.00; Moskwa)
6 czerwca (środa)
Czechy - Nigeria (15.00; Schwechat, Austria)
Norwegia - Panama (19.00; Oslo)
Belgia - Egipt (20.45; Bruksela)
7 czerwca (czwartek)
Anglia - Kostaryka (21.00; Leeds)
Korea Południowa - Boliwia (21.00; Innsbruck)
Portugalia - Algieria (21.15; Lizbona)
Islandia - Ghana (22.00; Reykjavik)
8 czerwca (piątek)
Urugwaj - Uzbekistan (1.00; Montevideo)
Chorwacja -
Senegal (16.00; Osijek)
Iran - Litwa (17.00; Moskwa)
Szwajcaria - Japonia (19.00; Lugano)
Niemcy - Arabia Saudyjska (19.30; Leverkusen)
Polska - Chile (20.45; Poznań)
9 czerwca (sobota)
Hiszpania - Tunezja (20.45; Krasnodar, Rosja)
Węgry - Australia (17.30; Budapeszt)
Estonia - Maroko (18.00; Tallinn)
Izrael - Argentyna (19.00)
Szwecja - Peru (19.15; Goeteborg)
Francja - USA (21.00; Lyon)
Dania - Meksyk (21.00; Kopenhaga)
10 czerwca (niedziela)
Austria - Brazylia (16.00; Wiedeń)
11 czerwca (poniedziałek)
Korea Południowa -
Senegal (15.00; Groedig, Austria)
Belgia - Kostaryka (20.45; Bruksela)
12 czerwca (wtorek)
Paragwaj -
Japonia (15.05; Innsbruck)
Polska - Litwa (18.00; Warszawa)
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.