reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Letnie nowości w TVP VOD

dodano: 2018-07-24 23:01
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

TVP VOD W wakacje TVP VOD zaprasza na porywające seriale kostiumowe, dramaty i komedie oraz dokumenty produkcji BBC Studios. Oferta platformy wzbogaciła się o ponad 50 godzin nowości.

VOD TVP vod.tvp.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do już szerokiego wachlarza tytułów dołączają m.in. seriale kostiumowe - „Mała Dorrit”, „Koniec defilady”, „Rozważna i romantyczna”, „Północ i południe”, „Człowiek, który został Bondem”; seriale dramatyczne: „Doktor Foster”, „Urodzony morderca”, „Miasteczko”; serial komediowy „Zdążyć przed zachodem” z przezabawnym Johnem Cleese; filmy dokumentalne o społeczeństwie, przyrodzie, technologii i historii, takie jak m.in.: „Avicii. Historia prawdziwa”, „Przewodnik po Marsie”, „Miniaturowe cuda natury” czy „Zwierzęta za kamerą”.

Wśród już dostępnych na platformie produkcji znajdują się, m. in.: „Życie w Cranford” - rewelacyjny serial kostiumowy z wielokrotnie nagradzaną Judy Dench w roli głównej; serial kryminalny „Czas śmierci” oraz takie klasyki jak „Allo, ‘allo!”, „Wojna i pokój”, „Duma i uprzedzenie” czy brytyjski „Dom z kart” („House of cards” z 1990 roku). Pierwsze odcinki wybranych tytułów są udostępnione za darmo.

Najlepsze filmy, seriale i programy można oglądać w jakości HD, z napisami. Wszystkie materiały wideo w strefie ABO są dostępne w aplikacjach TVP VOD.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: karta + CAM w UHD

Karta Tivusat z modułem CAM DigiQuest. Umożliwia oglądanie włoskiego pakietu...

550 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX8 HD One

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem i Multistream...

189 zł Więcej...
reklama