reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe kanały w Play Now

dodano: 2018-08-01 16:10
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Play

Play Now Od 1 sierpnia br. pakiet Podstawowy Play Now, z którego bez dodatkowych opłat korzystają abonenci Play, został wzbogacony o nowe kanały - MTV Polska HD i Comedy Central Polska HD. Natomiast do pakietu Extra trafił Comedy Central Family HD.

Play Now


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pakiet Podstawowy Play Now obejmuje już 23 kanały na żywo. Można je oglądać z dowolnego miejsca w Polsce oraz na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego (państwa UE, Islandia, Norwegia i Liechtenstein).

W sierpniu na antenie MTV Polska HD pojawią się premierowe odcinki takich programów, jak m.in. „Ekipa z New Jersey: Rodzinne wakacje”, „Dziara za dziarę” i „Słowo klucz”, a także transmisja z rozdania MTV Video Music Awards 2018.

Z kolei w ramówce Comedy Central Polska HD jak zwykle nie zabraknie najlepszych komediowych serialowych hitów – „Przyjaciół”, „Teorii wielkiego podrywu” i „Dwóch i pół”. A już jesienią premierę będzie miała nowa seria pełnego humoru programu „Drunk History – pół litra historii” z udziałem polskich gwiazd showbiznesu, w tym Katarzyny Warnke i Tomasza Karolaka.

Kolejną zmianą jest scalenie pakietów Extra i Fun. Od tej pory zawarte w nich kanały będą dostępne w pakiecie Extra, razem 26 kanałów w jednej cenie 20 zł miesięcznie. Klienci korzystający z pakietu Fun będą mogli dalej z niego korzystać na niezmienionych warunkach, nie będzie można go jednak od tej pory aktywować.

Ostatnią ze zmian jest dodanie do pakietu Extra kanału Comedy Central Family HD. To nowy kanał, który zasila portfolio Play Now. Comedy Central Family HD to kanał komediowy, stworzony z myślą o wielbicielach najlepszej rodzinnej rozrywki, prezentujący serialowe nowości oraz komediowe seriale wszech czasów. W ramówce kanału można znaleźć takie produkcje, jak „Seks w wielkim mieście”, „Frasier”, „On, ona i dzieciaki”, a także kultowe animacje, m.in. „Miasteczko South Park” oraz „Rick i Morty”.

Po wakacjach operator planuje poszerzać swoją ofertę, o czym będzie informował na bieżąco.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Mavic Mini Fly More Combo

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

2 240 zł Więcej...

Wskaźnik Red Eagle Sat Finder SF-200

Wskaźnik satelitarny z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym i podświetleniem. Pomiar wyrażony procentowo....

59 zł Więcej...

Antena Corab COR-900 grafit

Najnowszy model polskiej anteny stalowej 90cm z zawieszeniem sztywnym w...

99 zł Więcej...
reklama