reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

300 tys. klientów Światłowodu Orange

dodano: 2018-08-08 10:45
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Orange

Światłowód T-Mobile Orange W ciągu ostatniego roku liczba klientów korzystających z oferty światłowodowej Orange Polska podwoiła się i przekroczyła 300 tys., informuje operator. Już 3 mln gospodarstw domowych jest w zasięgu Światłowodu Orange.

Orange Światłowód 300 tysięcy klientów


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Cieszymy się, że Polacy coraz chętniej wybierają Orange Światłowód. Tym bardziej, że ponad 80 proc. klientów, którzy decydują się na internet światłowodowy, przychodzi do nas od konkurencji. Po trzecim roku naszego programu inwestycyjnego 10 proc. domów i firm będących w zasięgu światłowodów stało się naszymi klientami. Widzimy, że klienci doceniają jego nieporównywalną jakość i możliwości

– powiedział Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska.

Liczba klientów Orange Światłowód systematycznie rośnie - w drugim kwartale br. wzrosła o 39 tys. do 286 tys. klientów, a w ciągu 8 miesięcy ofertę wybrało 100 tys. klientów. Najwięcej klientów jest w Warszawie (55 tys.), Wrocławiu (21 tys.) i Krakowie (18 tys.).

Inwestycje światłowodowe są prowadzone w 116 miastach w całym kraju. Z tego w 34 miastach ze światłowodu może korzystać ponad połowa gospodarstw domowych. Największy zasięg jest w Lublinie, Olsztynie, Elblągu, Słupsku i Opolu.

Orange Polska podkreśla, że blisko połowa inwestycji w pierwszym półroczu br. była realizowana w małych i średnich miastach. Coraz częściej docierają one także do domów jednorodzinnych. Operator chce, aby w tym roku było to co najmniej 10 proc.

Orange Polska prowadzi największe w historii firmy inwestycje w sieć światłowodową, dzięki czemu w zasięgu znajdzie się docelowo 5 mln gospodarstw domowych. Firma przeznaczy na ten cel do 4 mld zł w latach 2016-2020.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...