reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC z internetem o prędkości 1 Gb/s

dodano: 2018-08-22 16:03 | aktualizacja: 2018-08-23 14:51
autor: Anita Kaźmierska | źródło: UPC Polska/satkurier.pl

UPC 1 Gb/s UPC Polska zaoferuje konsumentom internet o prędkości 1 Gb/s. Oferta będzie dostępna dla klientów w Warszawie, a od 23 sierpnia br. możliwe będzie zamówienie nowej usługi w przedsprzedaży. W tym samym czasie internet o prędkości 1 Gb/s wprowadza Orange Polska. Dodajmy, że Internet 1 Gb/s oferuje już m.in. poznańska sieć INEA czy wrocławska sieć MOICO.

UPC 1 Gb/s


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Warszawa będzie pierwszym Giga Miastem w Polsce i drugim w europejskiej sieci Liberty Global, obok niemieckiego Bochum, które skorzysta z wdrożenia tego standardu. Firma będzie stopniowo ogłaszać dostępność gigaprędkości w innych lokalizacjach.
 

Wprowadzenie prędkości 1 Gb/s rozpoczyna erę gigabitową w Polsce i potwierdza naszą pozycję lidera w zakresie internetu oraz telewizyjnej rozrywki. Uruchomienie przełomowej prędkości gigabitowej, które jest rezultatem wielomilionowych inwestycji w rozwój światłowodowej technologii DOCSIS 3.1, pozwoli oferować klientom nowe możliwości w zakresie wirtualnej rozrywki, a także wesprze w rozwoju biznesu. Przełomowa prędkość 1Gb/s, uzupełniona o konsekwentne podnoszenie prędkości lojalnym klientom, a także bogatsze portfolio w zakresie prędkości internetowych oraz rozrywki telewizyjnej, jest dowodem na to, że zespół UPC Polska chce wprowadzać innowacje i stale zwiększać satysfakcję klientów

- powiedział Robert Redeleanu, prezes UPC Polska.

Nowy modem Giga Connect Box i Smart Wi-Fi
Wraz z nową ofertą UPC podniesie również jakość domowego Wi-Fi dzięki innowacyjnemu modemowi Giga Connect Box. Jak informuje operator, jedną z rynkowych przewag urządzenia jest system Smart Wi-Fi, który zarządza siecią bezprzewodową w domu lub biurze. Oprogramowanie m.in inteligentnie zarządza podziałem łącza pomiędzy podłączonymi do sieci urządzeniami, zapewniając użytkownikom bezproblemowe, optymalne połączenie z internetem.

UPC stale podnosi prędkość internetu w Polsce
UPC Polska stale zwiększa prędkości internetu swoim klientom. W sierpniu firma podniosła prędkość internetu do 150 Mb/s około 300 tys. klientów, dzięki czemu średnia prędkość użytkowana przez klientów UPC przekroczyła już 170 Mb/s i stale rośnie.

Oferta dostępna dla klientów w Warszawie
Zamawianie nowej usługi w przedsprzedaży jest możliwe na stronie internetowej UPC, jak i w pozostałych kanałach sprzedaży.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...