reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC z internetem o prędkości 1 Gb/s

dodano: 2018-08-22 16:03 | aktualizacja: 2018-08-23 14:51
autor: Anita Kaźmierska | źródło: UPC Polska/satkurier.pl

UPC 1 Gb/s UPC Polska zaoferuje konsumentom internet o prędkości 1 Gb/s. Oferta będzie dostępna dla klientów w Warszawie, a od 23 sierpnia br. możliwe będzie zamówienie nowej usługi w przedsprzedaży. W tym samym czasie internet o prędkości 1 Gb/s wprowadza Orange Polska. Dodajmy, że Internet 1 Gb/s oferuje już m.in. poznańska sieć INEA czy wrocławska sieć MOICO.

UPC 1 Gb/s


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Warszawa będzie pierwszym Giga Miastem w Polsce i drugim w europejskiej sieci Liberty Global, obok niemieckiego Bochum, które skorzysta z wdrożenia tego standardu. Firma będzie stopniowo ogłaszać dostępność gigaprędkości w innych lokalizacjach.
 

Wprowadzenie prędkości 1 Gb/s rozpoczyna erę gigabitową w Polsce i potwierdza naszą pozycję lidera w zakresie internetu oraz telewizyjnej rozrywki. Uruchomienie przełomowej prędkości gigabitowej, które jest rezultatem wielomilionowych inwestycji w rozwój światłowodowej technologii DOCSIS 3.1, pozwoli oferować klientom nowe możliwości w zakresie wirtualnej rozrywki, a także wesprze w rozwoju biznesu. Przełomowa prędkość 1Gb/s, uzupełniona o konsekwentne podnoszenie prędkości lojalnym klientom, a także bogatsze portfolio w zakresie prędkości internetowych oraz rozrywki telewizyjnej, jest dowodem na to, że zespół UPC Polska chce wprowadzać innowacje i stale zwiększać satysfakcję klientów

- powiedział Robert Redeleanu, prezes UPC Polska.

Nowy modem Giga Connect Box i Smart Wi-Fi
Wraz z nową ofertą UPC podniesie również jakość domowego Wi-Fi dzięki innowacyjnemu modemowi Giga Connect Box. Jak informuje operator, jedną z rynkowych przewag urządzenia jest system Smart Wi-Fi, który zarządza siecią bezprzewodową w domu lub biurze. Oprogramowanie m.in inteligentnie zarządza podziałem łącza pomiędzy podłączonymi do sieci urządzeniami, zapewniając użytkownikom bezproblemowe, optymalne połączenie z internetem.

UPC stale podnosi prędkość internetu w Polsce
UPC Polska stale zwiększa prędkości internetu swoim klientom. W sierpniu firma podniosła prędkość internetu do 150 Mb/s około 300 tys. klientów, dzięki czemu średnia prędkość użytkowana przez klientów UPC przekroczyła już 170 Mb/s i stale rośnie.

Oferta dostępna dla klientów w Warszawie
Zamawianie nowej usługi w przedsprzedaży jest możliwe na stronie internetowej UPC, jak i w pozostałych kanałach sprzedaży.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

45 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...
reklama