reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Warszawa już z internetem 1 Gb/s od UPC

dodano: 2018-09-07 13:27 | aktualizacja: 2018-09-07 13:47
autor: Anita Kaźmierska | źródło: UPC/satkurier.pl

UPC internet światłowód 1 Gb UPC Polska wystartowało z ofertą internetu 1 Gb/s oraz nową kampanią marketingową i promocjami. Jak poinformował operator, pierwsi klienci w Warszawie korzystają już z tej prędkości, a w całej Polsce dostępne jest nowe portfolio usług.

UPC Warszawa internet światłowód 1 Gb/s


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach oferty klienci w Warszawie mogą już korzystać z internetu światłowodowego o prędkości 1 Gb/s, a w pozostałych lokalizacjach w Polsce - 150 Mb/s, 300 Mb/s oraz 500 Mb/s. Klienci otrzymują również modem Connect Box lub Giga Connect Box wspierający prędkość 1 Gb/s.

UPC rozwija także ofertę telewizyjną. Do sportowych stacji dołączyły dwa kanały Polsat Sport Premium oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium, dzięki którym będzie można oglądać rozgrywki w ramach Ligi Mistrzów UEFA oraz Ligi Europy UEFA przez najbliższe trzy lata.

Klienci UPC otrzymali też dostęp do pakietu telewizyjnego Start HD, wzbogaconego o 18 kanałów telewizyjnych, obecnych do tej pory jedynie w wyższych pakietach – Select i Max. Tym samym liczba kanałów w pakiecie Start HD wzrosła z 32 do 50.

Ponadto do oferty telewizyjnej UPC dołączył kanał Polsat Doku, który będzie dostępny w pakiecie Max. Do 8 stycznia 2019 roku stację tę w ramach otwartego okna będą mogli oglądać też klienci pakietu Select, podobnie jak Polsat Play i Polsat Romans - otwarte okno dla tych kanałów w pakiecie Select również potrwa do 8 stycznia przyszłego roku.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

LNB Single BEST HG 101 Ultra Black 0,1dB

Najwyższej jakości konwerter Universal Single LNB o współczynniku szumów 0,1...

35 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

550 zł Więcej...
reklama