reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Warszawa już z internetem 1 Gb/s od UPC

dodano: 2018-09-07 13:27 | aktualizacja: 2018-09-07 13:47
autor: Anita Kaźmierska | źródło: UPC/satkurier.pl

UPC internet światłowód 1 Gb UPC Polska wystartowało z ofertą internetu 1 Gb/s oraz nową kampanią marketingową i promocjami. Jak poinformował operator, pierwsi klienci w Warszawie korzystają już z tej prędkości, a w całej Polsce dostępne jest nowe portfolio usług.

UPC Warszawa internet światłowód 1 Gb/s


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach oferty klienci w Warszawie mogą już korzystać z internetu światłowodowego o prędkości 1 Gb/s, a w pozostałych lokalizacjach w Polsce - 150 Mb/s, 300 Mb/s oraz 500 Mb/s. Klienci otrzymują również modem Connect Box lub Giga Connect Box wspierający prędkość 1 Gb/s.

UPC rozwija także ofertę telewizyjną. Do sportowych stacji dołączyły dwa kanały Polsat Sport Premium oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium, dzięki którym będzie można oglądać rozgrywki w ramach Ligi Mistrzów UEFA oraz Ligi Europy UEFA przez najbliższe trzy lata.

Klienci UPC otrzymali też dostęp do pakietu telewizyjnego Start HD, wzbogaconego o 18 kanałów telewizyjnych, obecnych do tej pory jedynie w wyższych pakietach – Select i Max. Tym samym liczba kanałów w pakiecie Start HD wzrosła z 32 do 50.

Ponadto do oferty telewizyjnej UPC dołączył kanał Polsat Doku, który będzie dostępny w pakiecie Max. Do 8 stycznia 2019 roku stację tę w ramach otwartego okna będą mogli oglądać też klienci pakietu Select, podobnie jak Polsat Play i Polsat Romans - otwarte okno dla tych kanałów w pakiecie Select również potrwa do 8 stycznia przyszłego roku.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin GT-SAT kołowy

Podwójny konwerter Twin Circular 40mm GT-TCIR40M firmy GT-Sat do odbioru...

69 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...
reklama