reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zee5 - hinduska usługa SVOD dostępna również w Polsce

dodano: 2018-10-04 11:42
autor: Anita Kaźmierska | źródło: ZEE/satkurier.pl

Zee5 Zee Entertainment Enterprises (ZEE) uruchomiło na całym świecie usługę wideo OTT Zee5. Jest ona dostępna na platformach Android i iOS oraz poprzez stronę internetową w ponad 190 krajach, w tym w Polsce. Za kilka tygodni usługa ma pojawić się także na Smart TV, Amazon Fire TV i Apple TV.

Zee5


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zee5 oferuje różnego rodzaju treści, w tym programy rozrywkowe, filmy i seriale, w dwunastu językach: angielski, tamilski, hindi, malajalam, telugu, kannada, marathi, bengalski, orija, bhodźpuri, gudżarati i pendżabski. To ponad 100.000 godzin materiałów na życzenie. Posiada również bogatą ofertę telewizji na żywo z ponad 60 kanałami.

Zee5 to także różne funkcje, takie jak personalizacja treści i języka wyświetlania, wyszukiwanie głosowe, pobieranie do oglądania w trybie offline, wideo w jakości HD, adaptacyjne przesyłanie strumienia, itp.

Jeśli chodzi o ceny, Zee5 stosuje różne strategie na poszczególnych rynkach, na przykład na rynku amerykańskim i brytyjskim usługa jest płatna (SVOD), natomiast na Bliskim Wschodzie i Afryce Północnej jest w dużej mierze bez opłat (finansowanie z reklam). W Polsce miesięczny dostęp do Zee5 kosztuje 32,99 zł, przy czym pierwszy miesiąc jest za darmo. Z usługi można korzystać na pięciu urządzeniach jednocześnie.
 

Jako globalna firma zajmująca się treściami, Zee zawsze była w czołówce, oferując widzom na całym świecie najlepszą hinduską rozrywkę. Wraz z wprowadzeniem Zee5 na ponad 190 rynkach, przeszliśmy do kolejnej fazy naszej historii. Uruchomienie Zee5 na całym świecie, a nie w sposób stopniowy, było świadomym posunięciem, aby wykorzystać ogromną miłość i podążanie za marką. Ten nowy rozdział jeszcze bardziej wzmacnia nas jako giganta medialnego i rozrywkowego oraz ponownie potwierdza nasze roszczenie do hinduskich historii, dostarczając naszym odbiorcom na całym świecie niezrównaną ofertę treści, wykorzystując przy tym solidną technologię

- powiedział Amit Goenka, dyrektor generalny Zee International i Z5 Global.

Strona internetowa: www.zee5.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

359 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

129 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...
reklama