reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tidal dostępny także w telewizorach Samsung

dodano: 2018-10-05 16:29 | aktualizacja: 2018-11-08 14:15
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Tidal

Tidal Właściciele telewizorów Smart TV marki Samsung będą mogli uzyskać dostęp do aplikacji muzycznej Tidal, która oferuje 58 mln utworów muzycznych oraz 240 tys. materiałów wideo z całego świata.

Tidal Samsung TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Międzynarodowy serwis muzyczny Tidal ogłosił kompatybilność swojej aplikacji z telewizorami marki Samsung. Użytkownicy mogą korzystać z interfejsu telewizora Samsung w połączeniu z muzyką w Tidal. Obie marki zapowiadają, że to dopiero początek ich współpracy nad kompatybilnością aplikacji Tidal z produktami Samsung.

Po otwarciu aplikacji na ekranie znajdziemy zakładkę „Strona Główna”, która zawiera najnowsze wydawnictwa, wyselekcjonowane playlisty wideo oraz treści, takie jak koncerty, transmisje na żywo, teledyski, albumy, podcasty i wiele innych. W zakładce „Moja Kolekcja” możemy zapisać wszystkie swoje ulubione materiały wideo oraz audio, do których mamy możliwość powrotu w każdej chwili. personalizację za pomocą swoich ulubionych wideo. Użytkownicy telewizorów Samsung mają dostęp do ekskluzywnych treści w Tidal: koncertów na żywo i na żądanie oraz teledysków w jakości HD. Jak informuje twórca aplikacji, dzięki funkcji wyświetlania kolejki utworów oraz pomijania treści wideo, korzystanie z aplikacji jest jeszcze łatwiejsze.

Użytkownicy korzystający z Tizen 3.0 oraz nowszych wersji telewizorów (wyprodukowanych od 2017), będą mogli pobrać aplikację za pośrednictwem menu „Aplikacje” w pasku uruchamiania.

Tidal jest dostępy również na Android TV, Apple TV oraz Fire TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel AnkaSat ANK SK-CU120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU120 -...

1,70 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama