reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2018-10-16 - 2018-10-17 - 2018-10-18

Sport w polskiej TV 16.10.2018

dodano: 2018-10-15 16:07 | aktualizacja: 2018-10-15 16:33
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Narodów UEFA: Francja – Niemcy. Transmisja live z WTA World Tour Moskwa tylko w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

02:00 (wt/śr) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Boston Celtics – Philadelphia 76ers

04:00 (wt/śr) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Golden State Warriors – Oklahoma City Thunder
 
Eleven Sports 1

12:00 Tenis: ATP World Tour, Sztokholm:
1/16 finału
Komentarz: Marek Furjan, Sylwester Sikora, Jerzy Janowicz

15:00 Tenis: ATP World Tour, Sztokholm:
1/16 finału
Komentarz: Marek Furjan, Sylwester Sikora, Jerzy Janowicz

18:30 Tenis: ATP World Tour, Sztokholm:
1/16 finału
Komentarz: Marek Furjan, Sylwester Sikora, Jerzy Janowicz
 
Eurosport 1

13:45 Snooker: English Open:
Dzień 2

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy U-21: 
Niemcy – Irlandia

20:15 Snooker: English Open:
Dzień 2
 
Eurosport 2

16:00 Snooker: English Open:
Dzień 2

19:45 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów IIHF: 
HC Bolzano – GKS Tychy

22:15 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży:
Zawody
 
Polsat Sport

09:10 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Włochy – Serbia

12:10 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Holandia – Chiny

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Francja – Niemcy
 
Polsat Sport Extra

16:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Kazachstan – Andora

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy U-21: 
Polska  – Gruzja

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Irlandia – Walia
 
Polsat Sport News

18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Armenia – Macedonia

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Ukraina – Czechy
 
Sportklub

17:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga SEHA: 
HC PPD Zagrzeb – HC Vardar

20:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga SEHA: 
HC Vojvodina Nowy Sad – HC Mieszkow Brześć
 
TVP Sport

12:00 Tenis: WTA World Tour, Moskwa:
1. runda

14:00 Tenis: WTA World Tour, Moskwa:
1. runda

19:00 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży:
Zawody

20:00 Piłka nożna: Meczu towarzyski: 
Brazylia – Argentyna

20:45 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży:
Zawody

21:00 Piłka nożna: Meczu towarzyski: 
Brazylia – Argentyna

22:00 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży:
Zawody

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel Cablink Twin GI-19S 5m

Podwójny, biały przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink Twin GI-19S 5m....

14 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1800AE

Epoksydowa antena offset 2,0m w wersji AE polskiej firmy Laminas....

2 900 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama