reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

HBO GO w niższej cenie

dodano: 2018-10-17 10:12
autor: Anita Kaźmierska | źródło: vodnews.pl/satkurier.pl

HBO GO Od połowy października br. internetowa usługa VOD HBO GO jest dostępna w niższej niż dotychczas cenie - zamiast 29,90 zł kosztuje 19,90 zł za 30-dniowy dostęp. W takiej samej cenie dostępny jest np. Showmax, za to Netflix kosztuje od 34 zł w górę za 30 dni.

HBO GO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obniżka ceny za HBO GO o 10 zł wiąże się ze zmianami w ofercie - nie będzie już można oglądać linearnych kanałów HBO, HBO2 HBO3 oraz Cinemax i Cinemax2.

Przypomnijmy, że usługa HBO GO stała się samodzielnym serwisem w marcu br. Wcześniej można było z niej korzystać jedynie mając podpisaną umowę z operatorem pay-tv. Teraz z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie.

Serwis HBO GO oferuje kolekcję seriali i filmów HBO oraz lokalnych produkcji HBO Europe, wybór seriali innych producentów, hity kinowe oraz programy dla dzieci. Wśród propozycji można znaleźć „Grę o tron”, „Westworld”, „Watahę”, „Tabu” czy „Kompanię braci”. Przez pierwsze 30 dni z serwisu można korzystać za darmo. Następnie kosztuje 19,90 zł za 30 dni dostępu.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Deviser S30 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 z pomiarem PWR,...

650 zł Więcej...

Pilot uniwersalny Vu+ Bluetooth BT100 RCU (Ultimo 4K) / IR

Pilot uniwersalny dla tunerów 4K Vu+ Bluetooth (Ultimo 4K) /...

189 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 640 zł Więcej...
reklama