reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cyfrowy Polsat ze świąteczną ofertą

dodano: 2018-11-07 11:07
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat święta 2018 Od 7 listopada br. w Cyfrowym Polsacie dostępne są świąteczne promocje oferty telewizyjnej. Klienci mogą skorzystać z pakietów dopasowanych do swoich potrzeb i preferencji, w tym z oferty z kanałami Polsat Sport Premium i transmisjami Ligi Mistrzów UEFA, wszystko przez 6 miesięcy gratis oraz z opcją ON THE GO bez dodatkowych opłat.

Cyfrowy Polsat święta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach promocji świątecznych Cyfrowego Polsatu wszystkie pakiety telewizji satelitarnej, nawet te w cenie 20 zł, klienci otrzymają na 6 miesięcy bez żadnych opłat. Gwiazdkowe oferty są dostępne z umową na 24 miesiące. Ponadto z okazji zbliżających się świąt klienci mają możliwość zakupu telewizora Samsung UHD SMART TV 55” w ratach.

W prezencie z każdym z pakietów klienci otrzymają także opcję ON THE GO, czyli dostęp nawet na 3 urządzeniach mobilnych (np. smartfonach, tabletach) do serwisu Cyfrowy Polsat GO w cenie abonamentu przez cały okres trwania umowy.
 

Do wszystkich ofert klienci mogą również wybrać:
  • nowe dekodery HD z rodziny EVOBOX z wbudowanym modułem Wi-Fi – EVOBOX LITE lub EVOBOX HD w cenie od 1 zł,
  • nagradzany dekoder EVOBOX PVR dający możliwość nagrywania nawet do 3 programów jednocześnie i oglądania w tym czasie kolejnego, w cenie już od 1 zł,
  • Multiroom HD – ten sam pakiet kanałów można oglądać nawet na 4 telewizorach już od 5 zł miesięcznie.

W świątecznej ofercie Premium Max Plus abonenci mają dostęp do pełnej oferty telewizyjnej Cyfrowego Polsatu (pakiety Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD, HBO HD HBO GO, Eleven Sports HD, Rozrywka HD) oraz pakietu Polsat Sport Premium z rozgrywkami Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA – to wszystko przez 6 miesięcy bez opłat, później za 120 zł/mies.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

129 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS 5/4

Multiswitch Opticum 5/4 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

130 zł Więcej...
reklama