reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tiger Woods i GolfTV ogłaszają współpracę

dodano: 2018-11-28 10:25 | aktualizacja: 2018-11-28 14:18
autor: Jakub Sulisz | źródło: Discovery

Golf TV Tiger Woods W ramach strategicznego partnerstwa pomiędzy Discovery i PGA Tour, GolfTV ogłosił ekskluzywną, długoterminową, globalną współpracę w zakresie tworzenia kontentu z Tigerem Woodsem, zwycięzcą 80 turniejów z cyklu PGA Tour i 14-krotnym triumfatorem najważniejszych turniejów golfowych.

Golf TV Tiger Woods


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od stycznia 2019 roku GolfTV, nowa globalna marka oferująca transmisje na żywo i na żądanie stworzona wspólnie przez Discovery i PGA Tour, rozpocznie współpracę z Tigerem Woodsem, opierającą się na tworzeniu niepowtarzalnych materiałów. Dzięki temu fani dostaną wyjątkowy, regularny dostęp do życia, treningów i występów sportowych ikony golfa. Kibice będą mieli możliwość poznania legendy tej dyscypliny z niepokazywanej wcześniej strony. Poprzez ekskluzywne materiały dostępne jedynie w GolfTV będą mogli zajrzeć za kulisy jego przygotowań do turniejów, treningów i codzienności zawodowego golfisty.
 

– Przyglądałem się jak Discovery i prezes firmy David Zaslav budują globalną platformę sportową poprzez Eurosport, transmisje z igrzysk olimpijskich i uruchomienie we współpracy z PGA Tour GolfTV. Myślę, że to idealny partner, z którym golf może się rozwijać. Discovery ma światowy zasięg i potrafi przyciągnąć do sportu nowych, młodych widzów. To znakomite połączenie i jestem bardzo szczęśliwy dołączając do sportowego zespołu Discovery – powiedział Tiger Woods.

– Wizja GolfTV jest wyjątkowa – ta usługa ma być miejscem, które zjednoczy fanów golfa na całym świecie, a ja będę mógł się z nimi komunikować. To będzie znakomite ukoronowanie ogromu pracy mojego zespołu oraz Discovery. Będziemy tworzyć treści dla wszystkich. Niezależnie od tego, czy ktoś gra w golfa od dawna, czy dopiero zaczyna, znajdzie coś dla siebie. Będę dzielił się historiami i dawał wskazówki, pokazywał moje podejście do gry – takich materiałów nikt do tej pory nie widział. To dla mnie i dla całej dyscypliny bardzo ekscytujący moment. Dzięki GolfTV nasz sport może się rozwinąć na całym świecie i bardzo się cieszę, że mogę być częścią tego procesu. Nie mogę się doczekać aż zacznę dzielić się moją wiedzą i doświadczeniami za pośrednictwem GolfTV – dodał Woods.

– Chcę mieć bieżący i bezpośredni kontakt z fanami golfa i osobami uprawiającymi ten sport na całym świecie. To dla mnie bardzo ważne, aby rozmawiać o tym, na czym nam zależy: co dzieje się na polu, jak poprawić swoją grę, jak zmniejszyć liczbę uderzeń, jak wygrać ze znajomymi? David Zaslav pokazał mi, że GolfTV ma zjednoczyć kibiców i graczy, być miejscem, w którym znajdą wszystko, co może ich zainteresować – zauważył Woods.

W ramach współpracy Tiger Woods i GolfTV planują:
  • Cotygodniowe wideo z ćwiczeniami i instrukcjami, jak poprawić swoją grę
  • Ekskluzywny dostęp do zwyczajów treningowych Tigera Woodsa
  • Wejście za kulisy przed turniejami PGA Tour i po nich
  • Unikalne, ekskluzywne komentarze po turniejach
 

– Możliwość dawania wskazówek, pokazywania kolejnych zagrań jest bardzo ekscytująca. Zawsze skupiałem się na swojej grze i moje doświadczenie może pomóc graczom na całym świecie, zarówno tym doświadczonym, jak i początkującym. Zawsze można coś poprawić w grze! W ten sposób chcę dać coś od siebie ludziom, którzy kochają golfa. Jeśli mogę mieć wpływ na nowe pokolenie, to jest naprawdę coś wyjątkowego – podsumował Tiger Woods.

GolfTV będzie miało wyłączne prawo do materiałów wideo na wszystkich rynkach, na których obecne jest Discovery.
 

– Z wielką radością witam Tigera Woddsa w rodzinie Discovery i GolfTV. Prawdziwa supergwiazda dołącza do naszego zespołu światowej klasy twórców i marek. Sercem Discovery jest najwyższa jakość opowiadania historii za pośrednictwem prawdziwych, zaufanych i wiarygodnych głosów. Tiger jest najlepszym przykładem sportowca i osobistości, która przyciąga uwagę ludzi na całym świecie. Nasze globalne partnerstwo z Tigerem doskonale obrazuje strategię Discovery nawiązywania ekskluzywnej współpracy z największymi gwiazdami i wykorzystywania międzynarodowego zasięgu i możliwości technologicznych, które pozwalają przyciągać widzów i budować długoterminową wartość – powiedział David Zaslav, Prezes i CEO Discovery – Jestem przekonany, że z Tigerem Golf TV szybko stanie się najwyższym standardem usługi sportowej, która da fanom golfa wszystko, czego tylko mogą oczekiwać.

Partnerstwo GolfTV i Tigera Woodsa ogłoszone jest w idealnym momencie kariery amerykańskiego golfisty, który w znakomitym stylu wrócił do rywalizacji na najwyższym poziomie, czego podsumowaniem było zwycięstwo we wrześniowym Tour Championship.
 

– Jesteśmy zaszczyceni mogąc powitać Tigera w zespole GolfTV. Nikt inny nie ma takiego wpływu na golfa na całym świecie, ani takiej rzeszy fanów jak Tiger. Ma ogromną wiedzę, którą chce się dzielić, a my możemy dać mu platformę o globalnym zasięgu i dostęp do fanów na ponad 200 rynkach. Nasze długofalowe partnerstwo z Tigerem odzwierciedla dążenie do stałego rozwijania GolfTV aż stanie się miejscem, w którym fani będą mogli dowiedzieć się o tym sporcie absolutnie wszystkiego – powiedział Alex Kaplan, President i General Manager Discovery Golf.

Usługa GolfTV uruchomiona w partnerstwie z PGA Tour będzie dostępna dla fanów od stycznia 2019 roku. Obok ponad 2000 godzin relacji na żywo rocznie w GolfTV dostępne będą także ekskluzywne materiały na żądanie. Kibice golfa będą mogli obejrzeć na żywo m.in. sześć Tourów z cyklu PGA Tour oraz blisko 150 innych turniejów rocznie, w tym The Players Championship, FedExCup Playoffs oraz Presidents Cup.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum OMS 5/8 Pro

Multiswitch Opticum 5/8 PRO rozdziela sygnał z jednego satelity i...

170 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

479 zł Więcej...

Antena Fuba DAT802B LTE

Tańsza wersja anteny Fuba DAT902B LTE. Wysokiej jakości 27-elementowa telewizyjna...

89 zł Więcej...
reklama