reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Szyfrowanie ukraińskich kanałów jednak później?

dodano: 2019-01-09 18:58 | aktualizacja: 2019-01-09 19:13
autor: RO | źródło: detector.media/tele-satinfo.ru

biznes Ostateczna data zaszyfrowania ukraińskich kanałów na satelicie może zostać nieznacznie przesunięta w czasie w stosunku do ostatnich planów, które zakładały to zrobić w maju 2019 roku. Zapowiedzi szyfrowania sygnału satelitarnego pojawiły się w grudniu 2018 r. tylko na kanałach 1+1 Media. Tymczasem zabrakło kampanii na kanałach StarLightMedia, Inter i Media Group Ukraine.

Ukraina Telewizja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Najprawdopodobniej nastąpi to trochę później. Na proces ten wpływają zarówno czynniki wewnętrzne, jak i zewnętrzne, które nie zależą od grup medialnych. Niedawno na stronie prezydenta pojawiła się petycja o zakazanie dużym grupom medialnym szyfrowania sygnału satelitarnego swoich kanałów. Także istnieje czynnik wyborów. Zresztą w SLM (StarLightMedia) nastąpiły wewnętrzne zmiany, które są ważne dla tego procesu. Niektóre decyzje z powodu tych zmian zostały odroczone

- powiedział o tym dyrektor generalny 1+1 Media, Aleksandr Tkaczenko.


Według najnowszych informacji, ukraińskie kanały mają zostać zaszyfrowane na satelicie w systemie Verimatrix w drugim kwartale 2019 roku. Już w grudniu ub.r. nadawca 1+1 Media wystartował z dwutygodniową kampanią informującą widzów o planowanych zmianach. Również w grudniu dostarczono na Ukrainę pierwszą partię dekoderów. Partia licząca 45 tys. odbiorników została zrealizowana przez grupę 1+1 Media razem z importerem i producentem sprzętu odbiorczego Strong.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap HDR1000

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 590 zł Więcej...
reklama