reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Szyfrowanie ukraińskich kanałów jednak później?

dodano: 2019-01-09 18:58 | aktualizacja: 2019-01-09 19:13
autor: RO | źródło: detector.media/tele-satinfo.ru

biznes Ostateczna data zaszyfrowania ukraińskich kanałów na satelicie może zostać nieznacznie przesunięta w czasie w stosunku do ostatnich planów, które zakładały to zrobić w maju 2019 roku. Zapowiedzi szyfrowania sygnału satelitarnego pojawiły się w grudniu 2018 r. tylko na kanałach 1+1 Media. Tymczasem zabrakło kampanii na kanałach StarLightMedia, Inter i Media Group Ukraine.

Ukraina Telewizja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Najprawdopodobniej nastąpi to trochę później. Na proces ten wpływają zarówno czynniki wewnętrzne, jak i zewnętrzne, które nie zależą od grup medialnych. Niedawno na stronie prezydenta pojawiła się petycja o zakazanie dużym grupom medialnym szyfrowania sygnału satelitarnego swoich kanałów. Także istnieje czynnik wyborów. Zresztą w SLM (StarLightMedia) nastąpiły wewnętrzne zmiany, które są ważne dla tego procesu. Niektóre decyzje z powodu tych zmian zostały odroczone

- powiedział o tym dyrektor generalny 1+1 Media, Aleksandr Tkaczenko.


Według najnowszych informacji, ukraińskie kanały mają zostać zaszyfrowane na satelicie w systemie Verimatrix w drugim kwartale 2019 roku. Już w grudniu ub.r. nadawca 1+1 Media wystartował z dwutygodniową kampanią informującą widzów o planowanych zmianach. Również w grudniu dostarczono na Ukrainę pierwszą partię dekoderów. Partia licząca 45 tys. odbiorników została zrealizowana przez grupę 1+1 Media razem z importerem i producentem sprzętu odbiorczego Strong.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Golden Interstar Alpha X HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

249 zł Więcej...

Antena TechniSat Satman 850 Smiley alu + adapter 40mm

Niemiecka, aluminiowa antena podświetlana firmy TechniSat o nazwie Satman 850...

540 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...
reklama