reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rakuten TV dostępny w Polsce

dodano: 2019-02-20 10:25 | aktualizacja: 2019-02-20 14:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: press.pl/satkurier.pl

Rakuten TV Rakuten TV - internetowy serwis VOD z filmami i serialami, jest już dostępny w Polsce, choć na chwilę obecną brak jest polskiej wersji serwisu, a treści są oferowane w języku angielskim lub innych, ale nie po polsku. Wcześniej usługa była niedostępna ze względu na blokadę terytorialną, a teraz jest oferowana tylko w wersji beta.

Rakuten TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Właścicielem Rakuten TV jest japońska firma Rakuten z siedzibą w Tokio. Natomiast europejska siedziba serwisu mieści się w Barcelonie. Rakuten TV jest już oferowany w 12 krajach Europy, wliczając w to Polskę.

Firma została założona w 2007 roku w Hiszpanii przez Jacinta Rocę i Josepa Mitjà, a w 2012 roku stała się częścią japońskiego Rakuten, aktualnego sponsora FC Barcelona. Choć historia firmy sięga 2007 roku, to usługa streamingowa, początkowo pod nazwą Wuaki.tv, została uruchomiona dopiero w 2010 roku.

Rakuten TV pozwala na oglądanie treści bezpośrednio na Smart TV, komputerach, urządzeniach mobilnych oraz konsolach do gier. Możliwy jest zakup lub wynajęcie pojedynczych produkcji na określony czas, czyli usługa działa w tak zwanym modelu transakcyjnym. Na polskim rynku ceny zaczynają się od 7,99 zł. Wybrane treści można oglądać w jakości UHD.

Strona internetowa: rakuten.tv/pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 890 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...