reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ Dokument zastąpi Canal+ Discovery

dodano: 2019-03-12 17:02 | aktualizacja: 2019-03-13 15:20
autor: Anita Kaźmierska | źródło: press.pl

Canal+ Discovery Canal+ Discovery, będący wspólnym projektem Canal+ i Discovery, zostanie zastąpiony marką Canal+ Dokument, dowiedział się „Presserwis”. W maju bowiem przestanie obowiązywać umowa pomiędzy nadawcami i obydwie strony zadecydowały, że nie będą jej przedłużać.

Canal+ Discovery


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Canal+ Dokument zaprezentuje się widzom dnia 1 czerwca 2019 roku. Zatem nadawca utrzyma dokumentalną telewizję premium.
 

Po owocnej czteroletniej współpracy przy kanale Canal+ Discovery, z której obie strony są zadowolone, każdy z nadawców zdecydował się skupić na rozwoju własnego portfolio

- powiedział Piotr Kaniowski, kierownik ds. PR korporacyjnego, technologii i ofert w platformie nc+ (za press.pl).

Canal+ Discovery został uruchomiony 11 maja 2015 roku. Tego dnia doszło do większych zmian w portfolio Canal+: Canal+ Film 2 zmienił się w Canal+ Seriale, a Canal+ Family 2 w Canal+ 1 oraz powrócono po latach do marki Canal+ Sport 2. W momencie startu Canal+ Discovery zapowiadano, że stacja pokaże rocznie do 120 godzin polskich produkcji w jakości premium, które powstaną specjalnie na potrzeby nowego kanału.

Canal+ Discovery to unikatowy kanał dokumentalny bez reklam, które przedstawia niezwykłe historie zwykłych ludzi. To propozycja dla ludzi szukających inspiracji, zainteresowanych różnymi aspektami współczesnego świata jak i zakamarkami historii. Odkrywamy nieznane fakty. Przedstawiamy sensacyjne odkrycia i wynalazki polskich i zagranicznych naukowców. Zabieramy widzów na ekstremalne wyprawy do najdalszych zakątków ziemi. Canal+ Discovery emituje tylko premierowe filmy i serie dokumentalne w tym polskie i zagraniczne programy wyprodukowane specjalnie dla Canal+ Discovery, których nie zobaczysz nigdzie indziej.

Aktualizacja:
Skierowaliśmy zapytanie do nc+, czy wyżej opisywana zmiana pozwala na rozwiązanie umowy bez ponoszenia konsekwencji.

- To jedynie rebranding kanału. Z tego tytułu nie ma więc podstaw do rozwiązania umowy przed czasem - powiedział dla satkurier.pl Piotr Kaniowski.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

449 zł Więcej...