reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CDA i Mediakraft zacieśniają współpracę

dodano: 2019-03-28 14:34
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CDA

Mediakraft CDA i Mediakraft zdecydowały się na zacieśnienie i zintensyfikowanie trwającej od dwóch lat współpracy. CDA rozbuduje treści Premium Free w obszarze Lifestyle/Beuty materiałami pochodzącymi od zrzeszonych w Mediakraft influencerów i youtuberów.

CDA.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mediakraft to międzynarodowy producent telewizji internetowej publikowanej na różnych platformach. Spółka jest właścicielem magnolie.tv, największej polskiej sieci partnerskiej w kategorii Lifestyle/Beauty, która zrzesza ponad 150 twórców.

Współpraca między spółkami rozpoczęła się dwa lata temu. Do tej pory na stronach CDA udostępnianych jest blisko 70 różnych kanałów od twórców związanych z Mediakraft, co przekłada się na ponad 10 tys. materiałów wideo i blisko 16 mln odsłon. Wśród twórców zrzeszonych w sieci partnerskiej Mediakraft udostępniających swoje filmy widzom CDA są m.in. Topowa Dycha, Tylko Kino, Ponki, The Sisters i wiele innych.

Od początku 2019 roku obie strony zdecydowały się zacieśnić i zintensyfikować współpracę. CDA chce istotnie wzmocnić ofertę contentową sekcji Lifestyle/Beuty w ramach tzw. treści Premium Free, czyli dostępnych dla wszystkich użytkowników (nie tylko dla subskrybentów CDA Premium), ale pochodzących od zweryfikowanych partnerów.
 

Cieszymy się z współpracy z tak rozpoznawalną marką na rynku wideo online. Treści twórców związanych z Mediakraft trafiają do milionów użytkowników, a od dzisiaj nasze działania wchodzą na nowy poziom dzięki dostępności materiałów z magnolie.tv w ofercie Premium Free

– powiedział Ryan Sokash, dyrektor zarządzający Mediakraft.

Mediakraft jest dla nas bardzo ważnym partnerem i cieszę się, że ta współpraca nie tylko może trwać nadal, ale ciągle się rozwija i zacieśnia. Ten rok zaczął się dla nas bardzo dobrze i mam nadzieję, że liczba wartościowych materiałów wideo udostępnianych w CDA przez Mediakraft to zapowiedź kolejnych wspólnych projektów

– dodał Wolfgang Laskowski, pełnomocnik zarządu ds. rozwoju usług i rzecznik prasowy spółki CDA.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...
reklama