reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Polska Wybiera - Eurowybory 2019” w Polsacie News

dodano: 2019-04-03 12:53 | aktualizacja: 2019-04-03 13:49
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polsat

Polska Wybiera Eurowybory 2019 Polsat News Bogdan Rymanowski Od soboty, 6 kwietnia br. Polsat News jako pierwsza stacja informacyjna w Polsce wprowadza na antenę przedwyborcze debaty przedstawicieli największych komitetów wyborczych do Parlamentu Europejskiego. Autorski program „Polska Wybiera - Eurowybory 2019” ze studia Polsat News, w każdą sobotę od godz. 10:00 poprowadzi Bogdan Rymanowski, gospodarz głównego wydania „Wydarzeń” i „Wydarzeń i Opinii”.

Polska Wybiera Eurowybory 2019 Polsat News


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na siedem tygodni przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, Polsat News wprowadza na swoją antenę nowy program publicystyczny o tematyce wyborczej. W każdym odcinku do debaty na kluczowe tematy będą zapraszani przedstawiciele czterech największych komitetów wyborczych, które wystawiły swoich kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się w niedzielę, 26 maja.
 

- Ten rok, ale również następny, są niezwykle ważne w polskiej polityce. Na przestrzeni niewiele ponad roku Polacy aż trzy razy pójdą do urn, aby wybrać swoich przedstawicieli w Parlamencie Europejskim, w polskim Sejmie i Senacie, a także Głowę Państwa. Ale to ostatnie dopiero w 2020 roku. Pierwsze będą „eurowybory” - mówi Bogdan Rymanowski.

Pytań i problemów jest wiele. Każdy kluczowy wątek zasługuje na dyskusję ekspertów.
 

- Jakie propozycje mają komitety wyborcze? Co z Unią Europejską po prawdopodobnym Brexicie? „Polska Wybiera - Eurowybory 2019” to miejsce, w którym nie zabraknie gorących debat, dzięki którym widzowie dowiedzą się więcej o programach wyborczych największych komitetów - zaprasza Bogdan Rymanowski. - Sobotnie spotkania mogą być pomocne w podjęciu decyzji 26 maja - dodaje gospodarz programu.

„Polska Wybiera - Eurowybory 2019” od 6 kwietnia w sobotę o godz. 10:00 w Polsat News.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 590 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...
reklama