reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Michał Kozicki odchodzi z HBO

dodano: 2019-04-10 17:55
autor: Anita Kaźmierska | źródło: press.pl/wirtualnemedia.pl

Michał Kozicki Michał Kozicki, prezes HBO Polska i Senior Vice President of Distribution HBO Europe, odchodzi po 15 latach z HBO. Jak powiedział dla „Presserwis”, to jego osobista decyzja i chce założyć firmę działającą poza rynkiem mediów.

HBO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Michał Kozicki rozstanie się z HBO z końcem kwietnia br. Przypomnijmy, że trafił do HBO w 2004 roku. W 2011 roku objął stanowisko dyrektora sprzedaży HBO Polska, a w lipcu 2015 awansował na prezesa polskiej spółki, zastępując Aleksandra Kutelę. W 2017 roku został Senior Vice President of Distribution HBO Europe.

Michał Kozicki jest absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Marie Curie-Skłodowskiej w Lublinie, studiów podyplomowych z psychologii biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego oraz programu INSEAD CTAM Europe Executive Management.
 
Michał Kozicki

Co więcej funkcja prezesa w HBO zostanie zlikwidowana. Zamiast niej pojawi się stanowisko Office Head, które obejmie Michał Walewski, szef sprzedaży HBO Polska, poinformowały wirtualnemedia.pl. Natomiast europejskim zespołem dystrybucji pokieruje Jesper Stenberg, dotychczasowy zastępca Michała Kozickiego.
 
Michał Walewski - Office Head HBO Polska


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

219 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

'SAT Kurier abonament za 2020 + maseczka ochronna'

Specjalna oferta rocznej prenumeraty magazynu SAT KURIER w 2020 r....

89 zł Więcej...
reklama