reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Michał Kozicki odchodzi z HBO

dodano: 2019-04-10 17:55
autor: Anita Kaźmierska | źródło: press.pl/wirtualnemedia.pl

Michał Kozicki Michał Kozicki, prezes HBO Polska i Senior Vice President of Distribution HBO Europe, odchodzi po 15 latach z HBO. Jak powiedział dla „Presserwis”, to jego osobista decyzja i chce założyć firmę działającą poza rynkiem mediów.

HBO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Michał Kozicki rozstanie się z HBO z końcem kwietnia br. Przypomnijmy, że trafił do HBO w 2004 roku. W 2011 roku objął stanowisko dyrektora sprzedaży HBO Polska, a w lipcu 2015 awansował na prezesa polskiej spółki, zastępując Aleksandra Kutelę. W 2017 roku został Senior Vice President of Distribution HBO Europe.

Michał Kozicki jest absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Marie Curie-Skłodowskiej w Lublinie, studiów podyplomowych z psychologii biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego oraz programu INSEAD CTAM Europe Executive Management.
 
Michał Kozicki

Co więcej funkcja prezesa w HBO zostanie zlikwidowana. Zamiast niej pojawi się stanowisko Office Head, które obejmie Michał Walewski, szef sprzedaży HBO Polska, poinformowały wirtualnemedia.pl. Natomiast europejskim zespołem dystrybucji pokieruje Jesper Stenberg, dotychczasowy zastępca Michała Kozickiego.
 
Michał Walewski - Office Head HBO Polska

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Amiko Multitracker 2 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

549 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K SCP990UHD 4,5m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

135 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama