reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Disney+ wystartuje 12 listopada. Jaka cena?

dodano: 2019-04-12 10:24
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Disney/satkurier.pl

Disney+ The Walt Disney Company przedstawił kolejne szczegóły dotyczące planowanej usługi SVOD Disney+. Do jej debiutu na amerykańskim rynku dojdzie 12 listopada 2019 roku, a subskrypcja ma kosztować 6,99 dol. miesięcznie. Serwis zaoferuje w modelu na życzenie treści takich marek, jak Disney, Pixar, Marvel, Star Wars i National Geographic. Będzie dostępny na Smart TV i urządzenia mobilne. Z czasem Disney+ pojawi się na kolejnych rynkach, w tym prawdopodobnie także w Polsce.

Disney+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Disney+ oznacza śmiały krok naprzód w ekscytującej nowej erze dla naszej firmy - takiej, w której konsumenci będą mieli bezpośrednie połączenie z niesamowitą gamą kreatywnych treści, które są znakiem rozpoznawczym The Walt Disney Company. Jesteśmy przekonani, że kombinacja naszej niezrównanej narracji, ukochanych marek, kultowych franczyz i nowoczesnych technologii sprawi, że Disney+ stanie się wyjątkowy na rynku i zapewni znaczącą wartość zarówno dla konsumentów, jak i akcjonariuszy

- powiedział Bob Iger, prezes i dyrektor generalny The Walt Disney Company.

Według zapowiedzi, Disney+ wyda w pierwszym roku działalności ponad 25 nowych seriali i 10 filmów, dokumentów i innych produkcji stworzonych specjalnie na potrzeby tej nowej usługi, w tym ostatnio ogłoszone:
  • od Marvel Studios: „The Falcon and The Winter Soldier”, „WandaVision” i „Marvel’s What If…?”;
  • od Walt Disney Animation Studios: „Into the Unknown: Making Frozen 2”;
  • od Pixar Animation Studios: „Forky Asks a Question” i „Lamp Life”;
  • od National Geographic: „The World According to Jeff Goldblum” i „Magic of the Animal Kingdom”.
  • od Disney Television Animation: „The Phineas and Ferb Movie” (tytuł roboczy).

Ponadto Disney już wcześniej zapowiedział takie produkcje, jak: serial „The Mandalorian” oparty na kanwie „Gwiezdnych wojen”, nowy sezon „Star Wars: The Clone Wars”, „High School Musical: The Musical: The Series”, serial o losach Cassiana Andora z „Gwiezdnych wojen”, serial „Loki” od Marvel Studios, „Monsters at Work”, „Diary of a Female President” oraz filmy „Lady and the Tramp”, „Noelle”, „Togo”, „Timmy Failure” i „Stargirl”. Ponadto Disney wyda produkcje dokumentalne: „Be Our Chef”, „Cinema Relics: Iconic Art of the Movies” (tytuł roboczy), „Earthkeepers” (tytuł roboczy), „Encore!”, cykl o Walt Disney Imagineering, „Marvel’s 616”, „Marvel’s Hero Project”, „(Re)Connect”, „Rogue Trip” i „Shop Class” (tytuł roboczy).

Dodatkowo ogłoszono, że Disney+ będzie oferować wszystkie 30 sezonów „Simpsonów”, a w pierwszym roku działania usługi widzowie będą mieli dostęp do przyjaznych rodzinom tytułów Fox, takich jak „Dźwięki muzyki”, „Narzeczona dla księcia” i „Zwariowany świat Malcolma”, w ramach imponującej kolekcji ponad 7500 odcinków telewizyjnych i 500 filmów.

Ponadto zaprezentowano interfejs nowej usługi Disney+, który ma ułatwiać użytkownikom nawigację, odkrywanie i oglądanie ulubionych treści dzięki dedykowanym kafelkom z brandami i dedykowanym stronom dla Disneya, Pixara, Marvela, Star Wars i National Geographic. Subskrybenci będą mieli możliwość tworzenia niestandardowych profili, z których każdy otrzyma spersonalizowane doświadczenia dostosowane do unikalnych gustów w oparciu o wcześniejsze zachowania i preferowane treści.Usługa Disney+ będzie dostępna na szerokiej gamie urządzeń, w tym na smartfonach, tabletach, konsolach do gier, odtwarzaczach multimedialnych i Smart TV. Będzie dostosowywać jakość obrazu na podstawie dostępnej przepustowości łącza. Co istotne będzie wspierać HDR 4K. Część treści będzie dostępna do oglądania w trybie offline.

Po debiucie w Stanach Zjednoczonych, Disney+ ma rozszerzyć swój zasięg o kolejne kraje. Celem jest dostępność w niemal wszystkich głównych regionach świata w ciągu najbliższych dwóch lat. Prawdopodobnie pojawi się także w Polsce.

Strona internetowa: DisneyPlus.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena szerokopasmowa Log 2-69 HV

Dobrze zaprojektowana, polska antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej...

85 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X - odbiornik UHD 4K...

519 zł Więcej...
reklama