reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netflix wydrukuje własny magazyn?

dodano: 2019-04-13 19:36
autor: Jerzy Kruczek | źródło: adtv/Bloomberg News

Netflix Netflix rozważa drukowanie własnego magazynu - kwartalnej publikacji, w której promowałby własne treści. Czasopismo, o roboczej nazwie „Wide”, miałoby zawierać opisy produkcji i informacje o aktorach.

Netflix


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Według „Bloomberg News”, publikacja Netflixa nie będzie jednak dostępna dla ogółu społeczeństwa. Zamiast tego będzie dystrybuowana na imprezach branżowych, w których udział brać będą decydenci.
 

- W ramach przygotowań do przełomowego roku w filmie i telewizji, Netflix pozyskał jednych z najbardziej utalentowanych i poszukiwanych autorów i fotografów, pomysłodawców i twórców, aby dokonać inauguracyjnego wydania „Wide”, drukowanego magazynu Netflixa. - Podobno tak brzmiał jeden z e-maili opisujących projekt, który zainteresował byłych pracowników „Vanity Fair”.

Streamingowy gigant zdaje się dążyć do dywersyfikacji. Oprócz magazynu Netflix planowane jest uruchomienie stacji radiowej, a także zakup kina w Hollywood.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z głowicą FBC oparty o...

900 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 179 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...
reklama