reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netflix wydrukuje własny magazyn?

dodano: 2019-04-13 19:36
autor: Jerzy Kruczek | źródło: adtv/Bloomberg News

Netflix Netflix rozważa drukowanie własnego magazynu - kwartalnej publikacji, w której promowałby własne treści. Czasopismo, o roboczej nazwie „Wide”, miałoby zawierać opisy produkcji i informacje o aktorach.

Netflix


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Według „Bloomberg News”, publikacja Netflixa nie będzie jednak dostępna dla ogółu społeczeństwa. Zamiast tego będzie dystrybuowana na imprezach branżowych, w których udział brać będą decydenci.
 

- W ramach przygotowań do przełomowego roku w filmie i telewizji, Netflix pozyskał jednych z najbardziej utalentowanych i poszukiwanych autorów i fotografów, pomysłodawców i twórców, aby dokonać inauguracyjnego wydania „Wide”, drukowanego magazynu Netflixa. - Podobno tak brzmiał jeden z e-maili opisujących projekt, który zainteresował byłych pracowników „Vanity Fair”.

Streamingowy gigant zdaje się dążyć do dywersyfikacji. Oprócz magazynu Netflix planowane jest uruchomienie stacji radiowej, a także zakup kina w Hollywood.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Action - przedsprzedaż

1 699 zł Więcej...

Antena Televes Ellipse UHF

Antena Televes Ellipse kierunkowa do stabilnego odbioru UHF (DVB-T) z...

379 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama