reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Gazeta.pl z programem „Studio biznes”

dodano: 2019-06-22 13:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Gazeta.pl „Studio biznes” W środę, 19 czerwca br. na portalu gazeta.pl (Agora) zadebiutował program „Studio biznes", który prowadzi Łukasz Kijek, redaktor naczelny next.gazeta.pl. Program „Studio biznes" będzie także miał część poświęconą motoryzacji, w której w roli eksperta wystąpi Tomasz Korniejew, szef serwisu moto.pl. Nowy format wideo będzie można oglądać w każdą środę o godzinie 12:00 na żywo na stronie głównej gazeta.pl.

Gazeta.pl „Studio biznes”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, „Studio biznes" to nowoczesny, dynamiczny program w formule na żywo. Każdy odcinek nowego formatu wideo potrwa około 30 minut. W tym czasie, prowadzący - Łukasz Kijek, redaktor naczelny next.gazeta.pl porozmawia z gośćmi o najgorętszych tematach w biznesie i nie tylko. Do programu zaprosi gości związanych z gospodarką - właścicieli firm, przedstawicieli biznesu i organizacji pozarządowych, ministrów czy ekonomistów.
 

- Żyję gospodarką na co dzień i chcę w przystępny sposób przybliżać ten temat użytkownikom gazeta.pl. To będzie program, którego jeszcze nie było - pokazujący nie ścianę z notowaniami giełdowymi, ale biznes bliski ludziom. Bez pieniędzy nie da się wyedukować dzieci, dobrze odpocząć na wakacjach ani nawet wygrywać wyborów i właśnie o tym w „Studio biznes" chcemy rozmawiać - z pasją, wiedzą, zaangażowaniem i warkotem motoryzacyjnym w finale

- zaprasza Łukasz Kijek.


Program „Studio biznes" będzie także miał część poświęconą motoryzacji, w której w roli eksperta wystąpi Tomasz Korniejew, szef serwisu moto.pl. Jak czytamy w opisie, przedstawi on najważniejsze trendy w tym segmencie i zaprezentuje najgorętsze premiery samochodowe w sezonie.

Pierwszy odcinek programu można było obejrzeć na stronie głównej portalu gazeta.pl w środę, 19 czerwca br. o godzinie 12:00. Jego gośćmi byli: Katarzyna Karpa-Świderek z Fundacji WWF Polska, z którą Łukasz Kijek rozmawiał m.in. o ekologicznej świadomości Polaków i segregacji odpadów, a także Michał Cessanis z „National Geographic Traveler" i Ewa Kubaczyk z Polskiej Izby Turystyki, którzy opowiedzieli m.in. o tym, czy urlop w Polsce się opłaca i czy wakacje w ciepłych krajach muszą być drogie.

Program jest promowany na stronach gazeta.pl, next.gazeta.pl i moto.pl oraz w mediach społecznościowych.

„Studio biznes" - premiery w środy o 12:00 na gazeta.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Konwerter Single Fuba DEK 106 LTE

Markowy pojedynczy konwerter Fuba DEK 106 o wsp. szumów 0,1dB...

65 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...
reklama