reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eutelsat inwestuje 10 mln euro w rozwiązania Broadpeak

dodano: 2019-07-03 09:56
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eutelsat/Broadpeak

Broadpeak Eutelsat Communications zainwestuje około 10 mln euro w firmę Broadpeak, specjalizującą się w rozwiązaniach dla dostarczania treści wideo. Będą to zarówno akcje, jak i obligacje zamienne.

Eutelsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Broadpeak oferuje technologię CDN (Content Delivery Network), która optymalizuje dostarczanie treści wideo za pośrednictwem sieci naziemnych i satelitarnych, aby zapewnić użytkownikom końcowym możliwie najlepszą jakość wyświetlania na wszystkich urządzeniach.

Inwestycja Eutelsatu w Broadpeak jest kolejnym krokiem w strategii integracji satelity z ekosystemem protokołu internetowego (IP), po wprowadzeniu na rynek we wrześniu 2018 roku Eutelsat Cirrus, hybrydowego rozwiązania satelitarno-OTT, umożliwiającego nadawcom i operatorom telewizji satelitarnej oferowanie elastycznych i jednorodnych wrażeń na wielu ekranach.

Eutelsat i Broadpeak połączą swoje zasoby technologiczne, aby poszerzyć portfolio usług dla operatorów telekomunikacyjnych, grup medialnych i właścicieli treści, oferując im gotowe rozwiązania dostarczania wideo, umożliwiające im reagowanie na rosnące zapotrzebowanie na treści wideo we wszystkich sieciach. Będą również współpracować przy projektach mających na celu integrację technologii satelitarnej z sieciami komórkowymi 5G.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z kodekiem wideo HEVC/H.265. Wbudowana satelitarna głowica...

1 199 zł Więcej...
reklama