reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

HbbTV wydaje wersję v2019-2

dodano: 2019-08-28 16:04
autor: Janusz Sulisz | źródło: HbbTV Association

HbbTV Stowarzyszenie HbbTV ogłosiło, że HbbTV Testing Group opublikowała nową wersję HbbTV Conformance Test Suite. Nazywa się v2019-2, oznacza to drugie i ostatnie główne wydanie pakietu testowego w tym roku.

HbbTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wydanie zawiera nowe testy specyfikacji HbbTV 2.0.2 (w tym wideo HDR i HFR, audio AC-4 i MPEG-H), aplikacje operatora, a teraz zawiera łącznie 2.434 przypadki testowe, z których 1.677 zostało zatwierdzonych. Jest to wzrost o 160 testów w stosunku do poprzedniej wersji v2019-1 pakietu testowego.

Komentując wydanie, Vincent Grivet, przewodniczący stowarzyszenia HbbTV, powiedział:

- Pakiet testowy zgodności HbbTV jest ważnym narzędziem dla producentów urządzeń do weryfikacji zgodności ich produktów z najnowszymi specyfikacjami HbbTV i ich nowymi funkcjami. Najnowsza ważna aktualizacja odzwierciedla nasze ciągłe zaangażowanie w zapewnianie nadawcom i operatorom platform zaawansowanych rozwiązań w zakresie atrakcyjnych usług hybrydowych, oferujących lepsze wrażenia widzów.


HbbTV Conformance Test Suite może być używany przez każdego za pośrednictwem jednego z zarejestrowanych centrów testowych HbbTV. Ponadto członkowie HbbTV mogą mieć wygodę korzystania z niego we własnym zakresie.

Więcej informacji na temat pakietu testowego v2019-2 można znaleźć na stronie www.hbbtv.org 
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii HbbTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 5-6/2020 wersja elektroniczna

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

10 zł Więcej...
reklama