reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

VO zademonstruje swoje Centrum Antypiractwa

dodano: 2019-09-03 23:19 | aktualizacja: 2019-09-05 12:57
autor: JS | źródło: Viaccess

Viaccess Orca Dostawca systemów dostępu warunkowego Viaccess-Orca (VO) twierdzi, że chce umożliwić operatorom zapewnienie inteligentniejszej i bezpieczniejszej telewizji cyfrowej i OTT. Na targach IBC 2019 w Amsterdamie VO demonstruje swoje Centrum Antypiractwa (Anti-Piracy Center), w którym działa zespół ekspertów ds. bezpieczeństwa, którzy monitorują cały łańcuch dystrybucji, zapewniając ocenę urządzenia, dynamiczne znakowanie wodne i identyfikację udostępniania hasła.

Viaccess Orca


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma VO twierdzi, że ze względu na „ewolucję” rynku wideo operatorzy potrzebują rozwiązań, które mogą się dostosować, zapewnić bezpieczeństwo treści premium i co najważniejsze rozwiać obawy konsumentów dotyczące prywatności.

VO prezentuje także hostowaną i w pełni zarządzaną platformę telewizyjną, podkreślając, w jaki sposób operatorzy mogą łatwo personalizować treści i reklamy usług VOD. Platforma TVaaS firmy VO pozwala operatorom zarządzać, publikować, personalizować i zarabiać na treściach na wielu urządzeniach, zwiększając opłacalność i elastyczność biznesową.

Na IBC 2019 pokazane zostanie wyróżnione wdrożenie VO w Orange Espana, obejmujące hybrydowy dekoder Android zasilający oferty OTT i IPTV. Usługa Orange jest zabezpieczona przez rozwiązanie VO DRM i jest dostępna na dekoderach (STB), telewizorach Smart i urządzeniach mobilnych.

Podczas IBC w Amsterdamie będzie można zobaczyć, w jaki sposób Andorra Telecom wykorzystuje platformę telewizyjną i rozwiązania DRM firmy VO do bezpiecznego dostarczania treści na żywo i treści VOD, w tym zaawansowanych usług, takich jak VOD na żywo, telewizja na żądanie, start-over TV i NPVR dla subskrybentów w wielu miejscach.
 

Źródło: broadbandtvnews.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Pilot radiowy RF-Mak

Pilot radiowy do zdalnego sterowania terminalami i odbiornikami cyfrowymi.

149 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...
reklama