reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Zełenskiego będzie nadawać na Białorusi

dodano: 2019-09-15 12:30 | aktualizacja: 2019-09-15 18:17
autor: RO | źródło: tvnews.by/satkurier.pl

Studio Kwartał 95 Ukraiński kanał rozrywkowy Kvartal TV otrzymał zgodę Ministerstwa Informacji na nadawanie na terytorium Republiki Białorusi. Popularny kanał pojawi się w pakietach operatorów kablowych i IPTV.

Kwartał 95


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kvartal TV jest wspólnym projektem 1+1 Media i Studio Kwartał 95. Treść kanału składa się z filmów, seriali, projektów animacyjnych i rozrywkowych show stworzonych przez Studio Kwartał 95. Oferta jest adresowana do widzów w wieku od 14 do 49 lat.

1+1 Media to ukraiński holding medialny, którego właścicielem jest potężny ukraiński oligarcha Ihor Kołomojski. Jego firma jest jedną z największych zasobów medialnych na Ukrainie, zrzeszającą ponad 1000 pracowników. Jest nadawcą bezpłatnych kanałów telewizyjnych 1+1, 2+2, TET, PlusPlus, Bigudi i Unian TV.

Wołodymyr Zełenski, znany komik a obecnie także prezydent Ukrainy, pod koniec 2003 roku stworzył niezwykle popularną grupę kabaretową Kwartał 95. Dzisiaj to już nie tylko kabaret, lecz również studio produkujące treści audiowizualne, konkursy i prowadzące działalność koncertową. Kanał telewizyjny Kvartal TV, tworzony we współpracy z 1+1 Media, ruszył w 2016 roku i jest dostępny w formie szyfrowanej z satelity Astra 4A (4,8°E).

Źródło: tvnews.by 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap Plus

Urządzenie pozwalające na nagrywanie z HDMI materiału wideo wysokiej rozdzielczości...

499 zł Więcej...
reklama