reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Zełenskiego będzie nadawać na Białorusi

dodano: 2019-09-15 12:30 | aktualizacja: 2019-09-15 18:17
autor: RO | źródło: tvnews.by/satkurier.pl

Studio Kwartał 95 Ukraiński kanał rozrywkowy Kvartal TV otrzymał zgodę Ministerstwa Informacji na nadawanie na terytorium Republiki Białorusi. Popularny kanał pojawi się w pakietach operatorów kablowych i IPTV.

Kwartał 95


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kvartal TV jest wspólnym projektem 1+1 Media i Studio Kwartał 95. Treść kanału składa się z filmów, seriali, projektów animacyjnych i rozrywkowych show stworzonych przez Studio Kwartał 95. Oferta jest adresowana do widzów w wieku od 14 do 49 lat.

1+1 Media to ukraiński holding medialny, którego właścicielem jest potężny ukraiński oligarcha Ihor Kołomojski. Jego firma jest jedną z największych zasobów medialnych na Ukrainie, zrzeszającą ponad 1000 pracowników. Jest nadawcą bezpłatnych kanałów telewizyjnych 1+1, 2+2, TET, PlusPlus, Bigudi i Unian TV.

Wołodymyr Zełenski, znany komik a obecnie także prezydent Ukrainy, pod koniec 2003 roku stworzył niezwykle popularną grupę kabaretową Kwartał 95. Dzisiaj to już nie tylko kabaret, lecz również studio produkujące treści audiowizualne, konkursy i prowadzące działalność koncertową. Kanał telewizyjny Kvartal TV, tworzony we współpracy z 1+1 Media, ruszył w 2016 roku i jest dostępny w formie szyfrowanej z satelity Astra 4A (4,8°E).

Źródło: tvnews.by 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

449 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...
reklama