Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z derbów Krakowa w 4K: Wisła Kraków – Cracovia. Transmisje live z Mistrzostw Świata w lekkoatletyce w TVP i Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Cracovia
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski CANAL+ 4K Ultra HD
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Cracovia
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Sport
12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa; Arka Gdynia – Piast Gliwice
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda
17:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: Orlen Wisła Płock – IFK Kristianstad
Komentarz: Piotr Karpiński, Grzegorz Tkaczyk CANAL+ Sport 2
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Fortuna Düsseldorf – SC Freiburg
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Kaczmarczyk
17:30 Piłka nożna: Premier League: Leicester City – Newcastle United
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
21:00 Piłka nożna: La Liga: Sevilla FC – Real Sociedad
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ Sport 3
12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa; Arka Gdynia – Piast Gliwice
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa; Wisła Kraków – Cracovia
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Now
13:30 Golf: Europen Tour, St. Andrews: Finał
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
18:30 Piłka nożna: La Liga: Levante UD – CA Osasuna
Komentarz: Michał Kornacki, Leszek Orłowski Eleven Sports 1
11:30 Formuła 1: Grand Prix Rosji: Parada kierowców
Komentarz: Maciej Jermakow
13:05 Formuła 1: Grand Prix Rosji: Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
18:00 Piłka nożna: Bundesliga: 1. FC Köln – Hertha BSC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
20:45 Piłka nożna: Serie A: AC Milan – ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak Eleven Sports 2
12:30 Piłka nożna: Serie A: SSC Napoli – Brescia Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
15:00 Piłka nożna: Serie A: SS Lazio – Genoa CFC
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
18:00 Piłka nożna: Serie A: Cagliari Calcio – Hellas Verona
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski Eleven Sports 3
12:00 Piłka nożna: La Liga: RCD Espanyol – Real Valladolid
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
15:00 Piłka nożna: Serie A: US Lecce – AS Roma
Komentarz: Michał Mitrut, Mikołaj Kruk Eleven Sports 4
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: FC St. Pauli – SV Sandhausen
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
16:00 Piłka nożna: La Liga: Deportivo Alavés – RCD Mallorca
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
18:00 Piłka nożna: Bundesliga: 1. FC Köln – Hertha BSC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
20:45 Piłka nożna: Serie A: AC Milan – ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak Eurosport 1
09:30 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Świata: Wyścig mężczyzn
13:00 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Świata: Wyścig mężczyzn
17:00 Jeździectwo: Global Champions Tour, Nowy Jork: Zawody
18:30 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata: Dzień 3
22:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata: Dzień 3 Eurosport 2
07:55 Snooker: China Championship: Finał
12:05 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, Magny-Cours: Wyścig
13:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, Magny-Cours: Wyścig
13:25 Snooker: China Championship: Finał
16:30 Wyścigi samochodowe: Festival de la Velocidad: Wyścig Golf Channel
20:00 Golf: PGA Tour, Napa: 3. runda Motowizja
12:45 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Imola: Wyścig 2
13:10 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup Germany, Sachsenring: Wyścig 2
20:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Concord: Wyścig nSport+
14:00 Piłka nożna: La Liga: SD Eibar – Celta Vigo
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
19:00 Żużel: PGE Ekstraliga: Aktualizacja: baraż odwołano - termin jeszcze nie jest znany! Cash Broker Stal Gorzów – Arged Malesa TŻ Ostrovia
Komentarz: Tomasz Dryła, Wojciech Dankiewicz Polsat Sport
05:30 Siatkówka kobiet: Puchar Świata: Dominikana – Serbia
08:00 Siatkówka kobiet: Puchar Świata: Chiny – Argentyna
17:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Finał: Serbia - Słowenia
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga Polsat Sport Extra
04:00 Badminton: BWF World Tour, Inczhon: Finały
05:00 Badminton: BWF World Tour, Inczhon: Finały
06:00 Badminton: BWF World Tour, Inczhon: Finały
07:00 Badminton: BWF World Tour, Inczhon: Finały
08:00 Badminton: BWF World Tour, Inczhon: Finały
09:00 Tenis: ATP World Tour, Chengdu: Finał
12:20 Siatkówka kobiet: Puchar Świata: Japonia – Holandia