reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Aplikacje HbbTV Diveo i HD Austria na telewizorach Panasonic

dodano: 2019-10-28 10:39
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Panasonic/satkurier.pl

HbbTV Panasonic Panasonic i Grupa M7 w ramach zawartego niedawno partnerstwa opracowały i wdrożyły aplikacje operatorskie HbbTV. Dzięki temu platforma Diveo jest od 23 października br. dostępna w Niemczech, a HD Austria w Austrii na telewizorach Panasonic, bez potrzeby korzystania z zewnętrznego dekodera. Panasonic jest pierwszym producentem, który obsługuje standard HbbTV Operator App we wszystkich seriach telewizorów OLED z 2019 roku, a także w serii Ultra HD HDR LED GXW804.

M7 Group


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
HbbTV Operator App to oficjalny standard branżowy, który stanowi część interfejsu użytkownika telewizora i łączy przekaz telewizyjny z usługami streamingu internetowego. Oferuje wszystkie zalety zewnętrznego dekodera, ale bez dodatkowego okablowania i drugiego pilota. Aplikacje operatorskie HbbTV mogą działać równolegle z tradycyjnymi aplikacjami HbbTV na tym samym urządzeniu, a także niezależnie od tego, który kanał telewizyjny jest aktualnie włączony.

Klienci mogą wybierać spośród różnych pakietów Diveo lub HD Austria, po skorzystaniu z 30-dniowego, bezpłatnego okresu próbnego. Oferowany jest im dostęp do kanałów HD i UHD, w tym opcjonalnych kanałów premium, a także inteligentnych funkcji, takich jak restart, catch up tv i biblioteka multimediów. Ponadto dzięki usłudze nagrywania w chmurze klienci mogą rejestrować poszczególne programy, a następnie oglądać je np. na urządzeniach mobilnych.

Dzięki hybrydowej aplikacji Smart TV opracowanej przez M7 użytkownicy telewizorów Panasonic Smart TV, wszystkich z wbudowanymi tunerami satelitarnymi, mogą bezproblemowo uzyskać dostęp do liniowej i nieliniowej zawartości M7 Group w jakości HD i UHD za pośrednictwem jednego interfejsu, bez potrzeby korzystania z dekodera. Podłączenie Smart TV do Internetu zapewnia również wiele interaktywnych funkcji i usług cyfrowych, takich jak EPG.

Na życzenie użytkownicy mogą aktywować M7 HbbTV Operator App podczas instalacji, aby automatycznie uruchamiała się za każdym razem, gdy telewizor jest włączany.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii HbbTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...