reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Disney+ ma już ponad 10 mln rejestracji

dodano: 2019-11-14 10:46
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Disney/satkurier.pl

Disney+ Disney+, który 12 listopada br. wystartował w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Holandii, osiągnął kamień milowy przekraczając liczbę 10 mln rejestracji od momentu uruchomienia. Taką informację podała The Walt Disney Company, która jest właścicielem tej nowej międzynarodowej usługi SVOD. Start Disney+ nie obył się jednak bez wpadki - występujące problemy techniczne uniemożliwiły wielu użytkownikom korzystanie z tej usługi.

Disney+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Skalę problemu, jaki wystąpił podczas debiutu Disney+, można ocenić na stronie Downdetector, gdzie część użytkowników sama zgłasza awarie serwisów. W szczytowym momencie, około godz. 15:00, odnotowano prawie 8,5 tys. raportów dotyczących Disney+. Swoje niezadowolenie użytkownicy nowego serwisu Disneya zgłaszali także poprzez media społecznościowe, w tym na twitterowym profilu Disney+ Help. W odpowiedzi otrzymali następujące wyjaśnienie:

Zapotrzebowanie konsumentów na Disney+ przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania. Pracujemy nad szybkim rozwiązaniem bieżącego problemu. Doceniamy waszą cierpliwość. Jeśli chcesz się skontaktować, pamiętaj, że ze względu na szeroki odzew na Disney+ czas oczekiwania na obsługę klienta może być długi. Przepraszamy za niedogodności.


Dodajmy, iż Disney+ już 19 listopada br. ruszy na kolejnych rynkach - w Australii, Nowej Zelandii i Portoryko. Natomiast 31 marca 2020 roku trafi do Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii i wielu innych krajów, które zostaną ogłoszone w późniejszym czasie.

Biblioteka treści Disney+ obejmuje oryginalne produkcje oraz szereg tytułów Disneya, Pixara, Marvela, Star Wars, National Geographic i innych, w tym „Avengers: Koniec gry”, „Avatar” oraz 30 sezonów „Simpsonów”. Katalog zawiera około 500 filmów i 7.500 odcinków seriali.
 

- Uruchomienie Disney+ to historyczny moment dla naszej firmy, który wyznacza nową erę innowacji i kreatywności - powiedział Robert A. Iger, prezes i dyrektor generalny The Walt Disney Company. - Disney+ zapewnia wyjątkową rozrywkę, prezentując naszą bibliotekę uwielbianych filmów, seriali telewizyjnych i ekskluzywnych oryginalnych treści Disneya, Pixara, Marvela, Star Wars i National Geographic.

Subskrybenci będą mieli również dostęp do rosnącej kolekcji filmów UHD 4K, w tym pierwszych siedmiu filmów z serii „Gwiezdne wojny”, dostępnych po raz pierwszy w tym formacie, wraz z „Hokus pokus”, „Kto wrobił Królika Rogera”, „Toy Story” 1-3 i innymi.

Disney+ zapewnia widzom nie tylko możliwość oglądania w wysokiej jakości i bez reklam, na czterech urządzeniach jednocześnie, ale także możliwość pobierania treści bez limitów na max. 10 urządzeń. Disney+ to również spersonalizowane rekomendacje, możliwość skonfigurowania do 7 profili użytkownika i kontrola rodzicielska.

Disney+ jest dostępny poprzez stronę internetową DisneyPlus.com lub za pośrednictwem dedykowanych aplikacji:
  • Amazon (urządzenia Fire TV, w tym telewizory i tablety),
  • Apple (iPhone, iPad, iPod touch i Apple TV),
  • Google (urządzenia mobilne na Androidzie, urządzenia Android TV i z Google Chromecast),
  • LG Smart TV z webOS,
  • Microsoft (Xbox One),
  • Samsung Smart TV,
  • Sony / Sony Interactive Entertainment (Sony TV na Androidzie i PlayStation 4),
  • Roku (odtwarzacze Roku i modele Roku TV).

Cena za dostęp do Disney+ wynosi w Stanach Zjednoczonych 6,99 dol. na miesiąc lub 69,99 dol. na rok. Jest też możliwość korzystania z usługi w pakiecie z Hulu (z reklamami) i ESPN w cenie 12,99 dol. na miesiąc.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

190 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...
reklama