reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Paramount Play i Nick Play w Platformie Canal+

dodano: 2019-11-26 12:23
autor: Anita Kaźmierska | źródło: VIMN

Paramount Play Od listopada br. klienci Platformy CANAL+ uzyskają dostęp do bogatej biblioteki serwisów Viacom, Paramount Play i Nick Play, w usłudze na żądanie. Ponadto, dzięki nowej umowie między firmami, stacja Nickelodeon będzie dostępna dla abonentów pakietu Comfort+ operatora.

Paramount Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Viacom International Media Networks (VIMN) CEEI i Platforma CANAL+ osiągnęły porozumienie w kwestii uruchomienia serwisów na żądanie Paramount Play i Nick Play dla klientów Platformy CANAL+. Od listopada Nick Play będzie dostępny w pakietach Extra+ bez dodatkowych opłat, a także jako samodzielna oferta dla wszystkich klientów Platformy CANAL+.

Usługa Paramount Play posiada w swojej ofercie szeroką gamę filmów z biblioteki Paramount Pictures, najlepsze programy MTV i najpopularniejsze lokalne produkcje Comedy Central, uzupełniające ofertę programową kanałów telewizyjnych. Serwis zapewnia łatwy i natychmiastowy dostęp do wybranych hitów filmowych, takich jak „Hugo i jego wynalazek”, „Transformers: Dark of the Moon”, „Szeregowiec Ryan”, „Mission Impossible: Ghost Protocol”, seriali, w tym „Yellowstone” oraz programów rozrywkowych, m.in. „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, „Ekipa z Newcastle”, „Ex na plaży Polska”, „Miasteczko South Park”, „Comedy Club” i „Drunk History – Pół litra historii”. Dostęp do kolekcji Paramount Play będzie możliwy poprzez serwis nc+ GO TV na dekoderach po podłączeniu do internetu i poprzez usługę mobilną nc+ GO. Opłata standardowa za miesięczny dostęp do treści kolekcji Paramount Play będzie wynosiła 10 zł.

Nick Play to usługa na żądanie zawierająca unikalne treści dla dzieci w wieku od 2 do 14 lat, w tym najpopularniejsze programy Nickelodeon, edukacyjne serie dla przedszkolaków Nick Jr. i animacje Nicktoons, takie jak „SpongeBob Kanciastoporty”, „Dora poznaje świat” i „Psi Patrol”. Abonenci z pakietami niższymi niż Extra+ będą mogli zakupić dostęp do kolekcji za 10 zł (opłata miesięczna).

W ramach dalszego poszerzenia partnerstwa kanał rozrywkowy dla dzieci Nickelodeon został dodany do pakietu Comfort+ dla wszystkich klientów Platformy CANAL+. Dzięki temu abonenci otrzymają dostęp do takich tytułów, jak „Nicky, Ricky, Dicky i Dawn”, „Alvin i wiewiórki”, „Niebezpieczny Henryk”, „SpongeBob Kanciastoporty” i wielu innych kultowych programów Nickelodeon.
 

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z dalszego zacieśnienia współpracy z Platformą CANAL+. Ta umowa pozwala nam udostępniać nasze najpopularniejsze treści znacznie większej liczbie polskich widzów. Co więcej, dzięki Paramount Play i Nick Play klienci będą mogli cieszyć się ulubionymi filmami i serialami oraz szeroką ofertą dodatkowych treści marek Viacom, na żądanie. Nasze biblioteki SVOD uzupełniające linearne kanały Viacom o dodatkowe treści, są teraz dostępne dla klientów wszystkich największych platform płatnej telewizji w całej Polsce - powiedział Gábor Harsányi, Vice President, General Manager of VIMN CEEI.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platforma CANAL+ (ex nc+)


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

299 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 249 zł Więcej...
reklama