reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pakiet Komfortowy Orange otwarty do 6.01

dodano: 2019-12-05 11:02 | aktualizacja: 2019-12-05 11:23
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Orange/satkurier.pl

Orange TV Niedawno Orange Polska informował, że ma już 0,5 mln użytkowników światłowodu. Dziś ogłosił, że ma 0,5 mln klientów usługi IPTV i 100 tys. klientów korzystających z Multiroomu. Z tej okazji oraz zbliżających się świąt operator odkodował dostęp do Pakietu Komfortowego, który będzie otwarty dla wszystkich abonentów do 6 stycznia 2020 roku.

Orange IPTV pół miliona


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, że na koniec września br. Orange Polska miał 495 tys. klientów IPTV, czyli w ciągu dwóch miesięcy liczba ta wzrosła o 5 tys. Orange oferuje również usługę satelitarną (DTH). Na koniec trzeciego kwartału korzystało z niej 484 tys. klientów Orange.

Podstawowym pakietem telewizyjnym IPTV w Orange Polska jest Pakiet Optymalny obejmujący 104 kanały, w tym 55 w jakości HD. Natomiast Pakiet Komfortowy obejmuje 43 kanały, w tym 28 HD. Jego standardowa cena wynosi 25 zł/mies. Są tam m.in. kanały filmowe, takie jak AXN Black, AXN White, Epic Drama HD, FOX Comedy HD. Z kategorii wiedza dostępne są m.in. kanały Discovery Historia i National Geographic Wild HD. Jest tam też coś dla najmłodszych widzów, w tym Cbeebies, Boomerang HD i Nicktoons HD. Nie brakuje muzyki, a szczególnie takich kanałów, jak MTV Dance, MTV Rocks i VH1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...