reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmowe święta Bożego Narodzenia w Stopklatce TV

dodano: 2019-12-05 13:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V.

Stopklatka TV od 14.04.2017 W grudniu br., w czasie świąt Bożego Narodzenia, kanał Stopklatka TV poleca swoim widzom takie filmy jak „Święty Mikołaj”, „Szczęśliwy dzień”, „Wielka heca Bowfingera”, „Stój, bo mamuśka strzela”, „Jak ugryźć 10 milionów”, „Niekończąca się opowieść”, „Nędznicy”, „Partner”, „System”, „American Pie: Zjazd absolwentów”, „Nieustraszeni bracia Grimm”, „Znachor”, „Spacer po linie”, „Co kryje prawda”, „Dudley Doskonały” i „Nigdy nie jest za późno”.

Stopklatka TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, zabawne komedie „Wielka heca Bowfingera” i „American Pie: Zjazd absolwentów”, ponadczasowa baśń „Niekończąca się opowieść” czy poruszający film „Spacer po linie”. Stopklatka TV jak co roku z okazji świąt Bożego Narodzenia przygotowała dla swoich widzów specjalną ofertę filmową. Wypełni ją komediami, klasykami kina i familijną rozrywką w najlepszym wydaniu. 

W Wigilię Stopklatka TV zaprezentuje m.in. „Wielką hecę Bowfingera” (emisja we wtorek, 24 grudnia br. o godzinie 18:00), komedię, wyreżyserowaną przez Franka Oza. Film ten to zabawna i bezpretensjonalna farsa, w której popularni amerykańscy aktorzy Steve Martin i Eddie Murphy spotykają się na jednym planie, tworząc znakomity duet komediowy. Historia skupia się na losach Bobby’ego Bowfingera, producenta filmowego, poszukującego gwiazdy do swojego niskobudżetowego filmu (więcej tutaj)

Pierwszego dnia świąt Bożego Narodzenia widzowie zobaczą kultowy film dla całej rodziny - „Niekończącą się opowieść” (emisja w środę, 25 grudnia br. o godzinie 11:20). To jedna z najgłośniejszych baśni lat 80. ubiegłego wieku, która mimo upływu czasu nadal cieszy się dużą popularnością na całym świecie. Opowiada o przygodach dwóch chłopców - nieśmiałego Bastiana, który przenosi się do krainy „Fantazji”  oraz nieustraszonego Atreyu. Razem muszą stawić czoła siejącej zniszczenie „Pustce” oraz uratować królową. Wieczorną rozrywkę dla starszych widzów zapewni z kolei zwariowana, amerykańska komedia „American Pie: Zjazd absolwentów” (emisja w środę, 25 grudnia br. o godzinie 22:15). Jim, Michelle, Kevin, Vicky, Oz, Heather, Finch oraz Stifler spotykają się po latach podczas zjazdu absolwentów i uświadamiają sobie, że mimo upływu czasu niewiele się zmienili. Wciąż są tymi samymi, szalonymi ludźmi z głowami pełnymi szalonych pomysłów.

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Stopklatka TV zaprezentuje „Spacer po linie” (emisja w czwartek, 26 grudnia br. o godzinie 20:00) - obsypaną nagrodami biografię Johnny'ego Casha, który dzięki charyzmie i talentowi podbił serca milionów fanów na całym świecie. W główne role wciela się doskonały duet: zdobywca Złotego Globu Joaquin Phoenix oraz Reese Witherspoon, która za stworzoną przez siebie doskonałą kreację otrzymała statuetki Oscara oraz Złotego Globu. 

To jednak nie koniec atrakcji - w Stopklatce TV filmowe święta Bożego Narodzenia będą trwały dłużej. W piątek, 27 grudnia br. stacja zaprasza m.in. na megahit - „Nigdy nie jest za późno” (emisja w piątek, 27 grudnia br. o godzinie 16:00). Meryl Streep wciela się w nim w rolę piosenkarki, która w młodości porzuciła dom, męża i dzieci, aby wieść życie rockmanki. Po latach kobieta powraca i stara się odzyskać miłość bliskich. Tego samego dnia widzowie  będą mieli okazję zobaczyć satyryczną komedię „Dudley Doskonały” (emisja w piątek, 27 grudnia br. o godzinie 10:00) o nieszczęśliwie zakochanym funkcjonariuszu Kanadyjskiej Królewskiej Policji Konnej. 

W świątecznej ofercie Stopklatki TV znajdą się również: film familijny „Święty Mikołaj” (emisja we wtorek, 24 grudnia br. o godzinie 14:10), komedia romantyczna „Szczęśliwy dzień” (emisja we wtorek, 24 grudnia br. o godzinie 15:50) z George’em Cloneyem i Michelle Pfeiffer, zabawna produkcja „Stój, bo mamuśka strzela” (emisja we wtorek, 24 grudnia br. o godzinie 20:00) (więcej tutaj), komedia „Partner” z Whoopie Goldberg (emisja w środę, 25 grudnia br. o godzinie 17:45), hit „Nieustraszeni bracia Grimm” (emisja w czwartek, 26 grudnia br. o godzinie 11:05) (więcej tutaj), ekranizacja słynnej powieści Victora Hugo „Nędznicy” (emisja w środę, 25 grudnia br. o godzinie 13:00) (więcej tutaj), polski film „Znachor” (emisja w czwartek, 26 grudnia br. o godzinie 13:35) w reżyserii Jerzego Hoffmana (więcej tutaj), a także takie produkcje jak „Jak ugryźć 10 milionów” (emisja we wtorek, 24 grudnia br. o godzinie 21:50), „System” (emisja w środę, 25 grudnia br. o godzinie 20:00) i „Co kryje prawda” (emisja w czwartek, 26 grudnia br. o godzinie 22:50) (więcej tutaj).
 
Joaquin Phoenix i Reese Witherspoon w filmie „Spacer po linie”, foto: Twentieth Century Fox Film Corporation
Joaquin Phoenix i Reese Witherspoon w filmie „Spacer po linie”, foto: Twentieth Century Fox Film Corporation


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

359 zł Więcej...