reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-07-07 - 2020-07-08 - 2020-07-09

Sport w polskiej TV 8.12.2019

dodano: 2019-12-07 17:20 | aktualizacja: 2019-12-07 18:18
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Śląsk Wrocław – Legia Warszawa. Transmisja live z Pucharu Świata w Niżnym Tagile w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa FC – Leicester City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Raków Częstochowa
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Piast Gliwice
Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Brighton & Hove Albion FC – Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Piotr Domagała, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Sport 2

12:00 Piłka nożna: La Liga:
SD Eibar – Getafe
Komentarz: Michał Kornacki, Leszek Orłowski

14:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Betis – Athletic Bilbao
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Tomasz Lipiński

16:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Valladolid – Real Sociedad
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Brooklyn Nets – Denver Nuggets
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Hubert Radke

00:00 (nd/pn) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Philadelphia 76ers – Toronto Raptors
Komentarz: Michał Łopaciński, Waldemar Kijanowski
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Raków Częstochowa
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Piast Gliwice
Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Now

21:00 Piłka nożna: La Liga:
CA Osasuna – Sevilla FC
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce – Genoa CFC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Union Berlin – 1. FC Köln
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

18:00 Piłka nożna: Serie A:
UC Sampdoria – Parma Calcio 1913
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A: 
Bologna FC – AC Milan
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Championship:
West Bromwich Albion – Swansea City
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Torino FC – ACF Fiorentina
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak 

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
Werder Brema – SC Paderborn 07
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A:
SPAL 2013 – Brescia Calcio 
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski 

18:30 Piłka nożna: La Liga:
CD Leganes – Celta Vigo
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce – Genoa CFC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica 

15:00 Piłka nożna: Serie A:
US Sassuolo Calcio – Cagliari Calcio
Komentarz: Marcin Pawłowski, Mikołaj Kruk 

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
Werder Brema – SC Paderborn 07

20:45 Piłka nożna: Serie A: 
Bologna FC – AC Milan
 
Eurosport 1

09:05 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lillehammer:
Konkurs skoków

10:15 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Sztafeta kobiet

11:45 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Sztafeta mężczyzn

13:15 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lillehammer:
Zawody

14:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Niżny Tagił:
Kwalifikacje

15:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Niżny Tagił:
Konkurs indywidualny

17:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Beaver Creek:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

19:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lake Louise:
Supergigant kobiet

20:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Beaver Creek:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
 
Eurosport 2

14:00 Snooker: UK Championship:
Finał

19:45 Snooker: UK Championship:
Finał
 
nSport+

12:00 Piłka nożna: La Liga:
SD Eibar – Getafe
Komentarz: Michał Kornacki, Leszek Orłowski

17:00 Siatkówka kobiet: Serie A1:
Golden Tulip Volalto 2.0 Caserta – Zanetti Bergamo

21:00 Piłka nożna: La Liga:
CA Osasuna – Sevilla FC
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
Polsat Sport

12:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów – Aluron Virtu CMC Zawiercie

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
HydroTruck Radom – Asseco Arka Gdynia
 
Polsat Sport Extra

07:00 Short track: Puchar Świata, Szanghaj:
Biegi ćwierćfinałowe kobiet i mężczyzn na 500 m

07:25 Short track: Puchar Świata, Szanghaj:
Biegi półfinałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m

08:10 Short track: Puchar Świata, Szanghaj:
Biegi półfinałowe kobiet i mężczyzn na 500 m
    
08:25 Short track: Puchar Świata, Szanghaj:
Biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m
    
09:00 Short track: Puchar Świata, Szanghaj:
Biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 500 m

09:30 Short track: Puchar Świata, Szanghaj:
Biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m

10:15 Short track: Puchar Świata, Szanghaj:
Bieg finałowy sztafet kobiet

10:50 Short track: Puchar Świata, Szanghaj:
Bieg finałowy sztafet mężczyzn

13:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Nur-Sułtan:
Bieg kobiet na 1500 m

13:45 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Nur-Sułtan:
Bieg mężczyzn na 1500 m

14:35 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Nur-Sułtan:
Bieg drużynowy kobiet

15:30 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Sztafeta kobiet

17:30 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet: 
Grot Budowlani Łódź – DPD Legionovia Legionowo
 
Polsat Sport News

09:00 Snowboard: Puchar Świata, Bannoje:
Zawody 

12:10 Piłka nożna: Eredivisie:
SBV Vitesse – Feyenoord

14:00 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Turyn:
Pokazy mistrzów

20:00 Bobsleje: Puchar Świata, Lake Placid:
Dwójki mężczyzn

21:30 Bobsleje: Puchar Świata, Lake Placid:
Dwójki mężczyzn
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Fenerbahçe Beko – Ogm Ormanspor

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
TSV Hannover-Burgdorf – Füchse Berlin

16:00 Tenis stołowy: LOTTO Superliga: 
LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz – AZS AWFiS Balta Gdańsk

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Baxi Manresa – FC Barcelona Lassa
 
TVP 1

15:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Niżny Tagił:
Konkurs indywidualny
 
TVP Sport

10:10 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Sztafeta kobiet

13:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Gwardia Opole – NMC Górnik Zabrze

15:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Niżny Tagił:
Konkurs indywidualny


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...
reklama