reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały sportowe Futbol 1-2 w a la carte

dodano: 2019-12-08 10:42
autor: RO | źródło: telekritika.ua

Futbol 1 HD W związku z uruchomieniem nowego kanału Futbol 3 na ukraińskim rynku, zmieni się forma dystrybucji głównych kanałów sportowych Futbol 1 i Futbol 2. W pakietach operatorów zostaną zastąpione przez najnowszy produkt Futbol 3.

piłka nożna futbol bramka gol


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Startujący w lutym 2020 roku Futbol 3 będzie dostępny w ofercie wszystkich dostawców kablowych, IPTV i OTT bez wyjątku, natomiast kanały Futbol 1 i Futbol 2 przejdą na model a la carte. Sprzedaż w oddzielnej subskrypcji ma wynosić 109 hrywien za miesiąc (ok. 18 zł).

W tej chwili grupa medialna Media Group Ukraine (MGU) podpisała umowy na retransmisję Futbol 1 i Futbol 2 na nowych warunkach z dostawcami Kyivstar, Vodaphone, Volia, Ukrtelekom, Vega, Xtra TV i OLL.TV. Ostatnie 4 firmy, podobnie jak MGU, są częścią grupy System Capital Management Rinata Achmetowa.

Futbol 3 ma transmitować zarówno nowe mecze, jak i te, które już były emitowane na dwóch powiązanych kanałach. Z kolei Futbol 1 i Futbol 2 rozszerzą produkcję własną – będzie więcej serwisów sportowych i programów studyjnych. Wszystkie te stacje będą relacjonować na żywo rozgrywki piłkarskie Euro 2020. Niektóre mecze pojawią się na otwartej antenie Ukraina telekanal.

Źródło: telekritika.ua 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

429 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 799 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB 5800S + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik ADB5800S + karta na...

119 zł Więcej...
reklama