reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Bitz i Bob” i seriale w styczniu w CBeebies

dodano: 2019-12-11 04:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: BBC Studios

CBeebies W styczniu 2020 roku kanał CBeebies poleca swoim widzom takie seriale jak „Listonosz Pat: przesyłki specjalne” (sezon 3.), „Dobranocny ogród”, „Bitz i Bob”, „Bitz i Bob: Ty też tak potrafisz!”, „Odlotowcy - Go Jetters!” i „Dom pod jabłonką” (sezon 2.).

CBeebies


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Styczeń 2020 roku w ofercie kanału CBeebies:

„Listonosz Pat: przesyłki specjalne” 3 („Postman Pat: Special Delivery Service” 3)
emisja: od poniedziałku, 6 stycznia 2020 roku o 18:00

- Misja: dostarczyć! Każdą przesyłkę, pod każdy adres, o każdej porze! Nowa seria przygód zaradnego oraz pomysłowego listonosza Pata - ulubieńca dzieci - zapowiada nadawca. Pat awansował. Kieruje teraz Biurem Przesyłek Specjalnych w miasteczku Pencaster. Ma jeszcze więcej pracy, ale bardzo ją lubi. Na co dzień towarzyszy mu wierny przyjaciel kot Jess. Akcja kolejnej serii rozgrywa się w nowym miejscu, występuje w niej więcej bohaterów i jest też więcej pojazdów. Jednak to cały czas ten sam listonosz Pat.

„Dobranocny ogród” („In The Night Garden”)
emisja: od poniedziałku, 6 stycznia 2020 roku o 19:00

Jak informuje nadawca, „Dobranocny ogród" to współczesna filmowa interpretacja książeczki z wierszykami. Zabiera dzieci w podróż do magicznego lasu, w którym mieszka grupa przyjaciół. Bohaterowie dbają o siebie nawzajem i wspierają się w codziennych przygodach. Opowieści są jednocześnie zabawne i wzruszające. Pomagają zrelaksować się i wyciszyć przed spaniem. Na uwagę zasługuje sposób tworzenia bajki. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technik filmowych sceny kręcone w prawdziwym lesie połączone są z animacją komputerową i tradycyjną grą aktorów w kostiumach.

„Bitz i Bob” („Bitz & Bob”)
emisja: od wtorku, 7 stycznia 2020 roku o 15:40

Rezolutna Bitz jest utalentowaną wynalazczynią i uwielbia majsterkować. Przy pomocy młodszego brata Boba skonstruuje potrzebną rzecz ze wszystkiego, co tylko wpadnie jej w ręce. Rodzeństwo uwielbia przygody! Najczęściej jednak pełne są one nieprzewidzianych zdarzeń. Gdy katastrofa wydaje się nieunikniona, Bitz musi szybko znaleźć rozwiązanie. W tym celu zakłada swoje „majsterkulary”, za pomocą których projektuje niezbędne narzędzie. Wystarczy chwila i wynalazek jest gotowy. Pomysłowa Bitz znajdzie wyjście z każdej sytuacji.

„Bitz i Bob: Ty też tak potrafisz!” („Bitz & Bob: You Can Do It Too!”)
emisja: od wtorku 7 stycznia 2020 roku o 15:55

Pomysłowa Bitz i jej młodszy brat Bob zapraszają do wspólnego majsterkowania. Eksperymentują z różnymi materiałami i tworzą z nich przydatne podczas zabawy przedmioty, które - jak informuje nadawca - młodzi widzowie mogą samodzielnie wykonać w domu.

„Odlotowcy - Go Jetters!” („Go Jetters”)
emisja: w sobotę, 25 stycznia 2020 roku o 6:30

Z okazji Chińskiego Nowego Roku odlotowcy wyruszają do Chin. Planują zwiedzać ten kraj i poznać jego kulturę. Jak zwykle będą też musieli powstrzymać Glincha przed wyrządzeniem szkód. - W sobotę, 25 stycznia 2020 roku zapraszamy na długie i pełne przygód spotkanie z Go Jetters. Rozpoczniemy je o godzinie 6:30 odcinkiem o Terakotowej Armii, a zakończymy Tańcem Smoka o godzinie 14:35 - zachęca nadawca (więcej tutaj).

„Dom pod jabłonką” 2 („Apple Tree House” 2)
emisja: od poniedziałku, 27 stycznia 2020 roku o 17:30

Mali, Sam i Bella są sąsiadami mieszkającymi na tętniącym życiem miejskim osiedlu. Mają wiele przygód i wspólnie przeżywają dziecięce dylematy. W odcinkach drugiej serii rozwiązują kolejne ważne sprawy. - Chociaż dorośli doskonale wiedzą, jak należałoby postąpić, pozwalają dzieciom samodzielnie dojść do właściwych wniosków. Radość, ciekawość świata i chęć przygody to cechy charakterystyczne spotkań z przyjaciółmi z osiedla pod jabłonką, a każdy odcinek jest wartościową lekcją odpowiedzialności i współdziałania - informuje nadawca.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...
reklama