reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Chiny i Afryka w styczniu w National Geographic Wild

dodano: 2019-12-13 20:32 | aktualizacja: 2019-12-13 23:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox Networks Group

National Geographic Wild W styczniu 2020 roku kanał National Geographic Wild poleca swoim widzom takie programy jak „Najgroźniejsze zwierzęta Afryki” (sezon 4.), „Sekrety Zoo” (sezon 2.), „Chiny: ukryte królestwa” i „Dzika przyroda Tajlandii”.

National Geographic Wild


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, styczeń 2020 roku w kanale National Geographic Wild będzie dla widzów niezwykle zaskakujący. Zostaną zabrani do miejsc, które - pozornie - dobrze już znają. Czy rzeczywiście? To się okaże. Jeśli komuś wydaje się, że o drapieżnikach Afryki wie już wszystko, może się zdziwić. Czwarty sezon „Najgroźniejszych zwierząt Afryki” przybliży widzom jeszcze groźniejszych zabójców i jeszcze bardziej wyrafinowane techniki polowania.

Programy National Geographic Wild zabiorą widzów również do krajów, które budzą fascynację od lat, a mimo to wciąż skrywają przed nami masę tajemnic.

Chiny? Tym razem widzowie nie zobaczą Wielkiego Muru ani ogromnych metropolii wybrzeża, ale niezwykle rzadkie gatunki zwierząt, ukrywające się przed ludźmi w bezkresnych górach i lasach tego ogromnego kraju.

Tajlandia? Zapomnijcie na moment o pięknych plażach, leżącym Buddzie i kontrowersyjnych rozrywkach Bangkoku. Kamera National Geographic Wild uchwyciła wiele, wiele więcej. Trzeba było jednak zejść z utartego szlaku. Czy widzowie też będą na to gotowi?


Styczeń 2020 roku w ofercie kanału National Geographic Wild:

„Najgroźniejsze zwierzęta Afryki” 4 („Africa's Deadliest” 4)
emisja: w niedziele (od 5 stycznia 2020 roku) o 16:00

Jak czytamy w opisie, nie ma drugiego takiego kontynentu. Nigdzie nie ma tak wielu, tak groźnych i tak skutecznych drapieżników, co w Afryce. Nie ma zbyt wielu gatunków zwierząt, które mogą się tam czuć w pełni bezpiecznie. Zagrożenie czyha w wodzie i na lądzie, wśród drzew i na pustkowiach. Może nadejść z dołu lub nadlecieć z powietrza. Na dodatek, każdy z zabójców ma kilka taktyk i niejedną technikę zabijania. Drapieżniki doskonale wiedzą, że nic nie jest stałą gwarancją sukcesu. Każdego dnia muszą udowadniać, że są najszybsze, najsilniejsze lub najsprytniejsze. National Geographic Wild pokaże widzom zwycięzców i pochyli się nad losem pokonanych.

„Sekrety Zoo” 2 („Secrets of the Zoo” 2)
emisja: od niedzieli, 12 stycznia 2020 roku o 11:00

W drugim sezonie „Sekretów Zoo” widzowie powrócą do zoo Columbus, jednego z największych tego typu obiektów w Stanach Zjednoczonych Ameryki.  Zajrzą za kulisy funkcjonowania tego giganta, poznają codzienność 2000 pracowników i 10 000 zwierząt. - Serial przybliży widzom National Geographic Wild dramatyczne, wzruszające i często zabawne historie o dzikiej przyrodzie i ludziach, którzy muszą ją okiełznać, aby stworzyć miejsce, w którym dobrze poczują się zarówno zwierzęta, jak i ich miłośnicy - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

„Chiny: ukryte królestwa” („The Hidden Kingdoms of China”)
emisja: w soboty (od 18 stycznia 2020 roku) o 16:00

Od sięgających horyzontu równin, przez lasy bambusowe, gęste dżungle, ogromne płaskowyże aż po najwyższe na świecie góry. Chiny, najludniejszy kraj globu, pełne są obszarów, gdzie człowiek może jedynie schylić głowę przed potęgą natury. To właśnie są „Ukryte Królestwa”, do których zabierze swoich widzów National Geographic Wild. - Przygotujcie się na spotkania ze zwierzętami, które widuje się już niezwykle rzadko, oraz na widoki, które zapierają dech w piersiach. Podziwianą w pełnej krasie dzikość chińskiej natury osłodzą dodatkowo urocze pandy. „Chiny: ukryte królestwa” to serial twórców ostatniego hitu wytwórni Disneynature - „Born in China” - i producentów popularnego programu „Dzikie Chiny”. Trudno o lepszą rekomendację! - zapowiada nadawca.

„Dzika przyroda Tajlandii” („Thailand's Wild Side”)
emisja: w niedziele (od 19 stycznia 2020 roku) o 18:00

Dzięki dwuodcinkowej produkcji National Geographic Wild widzowie będą mogli odkryć to oblicze Tajlandii, które ten niezwykły kraj wciąż ukrywa przed milionami turystów. Wspólnie będą odkrywać, jak egzotyczne zwierzęta walczą o przetrwanie, poszukują partnerów i wychowują młode.   Wszystko to na tle oszałamiających dżungli, gór i mokradeł Tajlandii.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GoSAT GS250T2 H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GoSAT dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...