reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Święta Bożego Narodzenia w Radiu Pogoda

dodano: 2019-12-18 23:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Pogoda W dniach 24-26 grudnia br., czyli w święta Bożego Narodzenia, Radio Pogoda (Agora) zaprasza swoich słuchaczy na takie audycje, jak „Hej kolęda w Radiu Pogoda”, „Święta świata w Radiu Pogoda” i „Hrabiowskie święta”.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w czasie Bożego Narodzenia w Radiu Pogoda będzie można usłyszeć wyjątkowe, świąteczne programy także z udziałem gwiazd. Na antenie, oprócz kolęd i piosenek kojarzonych ze świętami, pojawią się rozmowy m.in. z podróżniczką Elżbietą Dzikowską - o tradycjach bożonarodzeniowych z całego świata, oraz z artystami z kabaretu Hrabi, którzy opowiedzą o świątecznych inspiracjach do skeczy (więcej tutaj).

Radio Pogoda zaprasza wszystkich do wspólnego spędzania świąt. W wigilię (we wtorek, 24 grudnia br.) Robert Janowski przedstawi na antenie wyniki plebiscytu, w którym słuchacze wybierali najpiękniejsze świąteczne piosenki. Program potrwa od godziny 10:00 do 15:00, a tuż po nim w Radiu Pogoda będzie można usłyszeć wyłącznie kolędy - bez reklam i wiadomości -  tak, aby radio mogło towarzyszyć wszystkim w wigilijnej wieczerzy (więcej tutaj)

W środę, 25 grudnia br., czyli w pierwszy dzień Bożego Narodzenia w programie „Hej kolęda w Radiu Pogoda” gwiazdy opowiedzą o swoich ukochanych utworach świątecznych. Regina Rollinger-Jonkajtys „Rena Rolska”, Stefania Kozłowska i Agnieszka Cegielska zdradzą, które z kolęd najbardziej lubią nucić - a może nawet je zanucą. Program potrwa od 10:00 do 14:00.

Natomiast po godzinie 14:00 Radio Pogoda zaprosi słuchaczy na audycję „Święta świata w Radiu Pogoda”, w której podróżniczka Elżbieta Dzikowska w rozmowie z Łukaszem Szaciłowskim opowie o tym, jak spędza się święta w innych krajach. Czy wszędzie na stołach króluje karp? Jak się kolęduje w Meksyku? I czego możemy się spodziewać w prezencie od Etiopczyka? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdą się w programie, który będzie nadawany do godziny 18:00. 

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia (w czwartek, 26 grudnia br.) Radio Pogoda zaproponuje słuchaczom „Hrabiowskie święta”, czyli audycję z udziałem kabaretu Hrabi. Które sytuacje przy świątecznym stole stały się dla nich inspiracją do kabaretowych skeczy? Co łączy Świętego Mikołaja z Wróżką Zębuszką? Jaką rolę w święta może odegrać stara, dobra pralka Frania? Te ważne tematy poruszy Joanna Kruk w rozmowie z artystami z kabaretu Hrabi między godziną 10:00 a 14:00.  

Świąteczne propozycje Radia Pogoda będą promowane na antenie oraz w internecie - na stronie radiopogoda.pl i na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook.
 
Święta Bożego Narodzenia w Radiu Pogoda, foto: Agora
Święta Bożego Narodzenia w Radiu Pogoda, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

139 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...
reklama