reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Święta Bożego Narodzenia w Radiu Pogoda

dodano: 2019-12-18 23:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Pogoda W dniach 24-26 grudnia br., czyli w święta Bożego Narodzenia, Radio Pogoda (Agora) zaprasza swoich słuchaczy na takie audycje, jak „Hej kolęda w Radiu Pogoda”, „Święta świata w Radiu Pogoda” i „Hrabiowskie święta”.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w czasie Bożego Narodzenia w Radiu Pogoda będzie można usłyszeć wyjątkowe, świąteczne programy także z udziałem gwiazd. Na antenie, oprócz kolęd i piosenek kojarzonych ze świętami, pojawią się rozmowy m.in. z podróżniczką Elżbietą Dzikowską - o tradycjach bożonarodzeniowych z całego świata, oraz z artystami z kabaretu Hrabi, którzy opowiedzą o świątecznych inspiracjach do skeczy (więcej tutaj).

Radio Pogoda zaprasza wszystkich do wspólnego spędzania świąt. W wigilię (we wtorek, 24 grudnia br.) Robert Janowski przedstawi na antenie wyniki plebiscytu, w którym słuchacze wybierali najpiękniejsze świąteczne piosenki. Program potrwa od godziny 10:00 do 15:00, a tuż po nim w Radiu Pogoda będzie można usłyszeć wyłącznie kolędy - bez reklam i wiadomości -  tak, aby radio mogło towarzyszyć wszystkim w wigilijnej wieczerzy (więcej tutaj)

W środę, 25 grudnia br., czyli w pierwszy dzień Bożego Narodzenia w programie „Hej kolęda w Radiu Pogoda” gwiazdy opowiedzą o swoich ukochanych utworach świątecznych. Regina Rollinger-Jonkajtys „Rena Rolska”, Stefania Kozłowska i Agnieszka Cegielska zdradzą, które z kolęd najbardziej lubią nucić - a może nawet je zanucą. Program potrwa od 10:00 do 14:00.

Natomiast po godzinie 14:00 Radio Pogoda zaprosi słuchaczy na audycję „Święta świata w Radiu Pogoda”, w której podróżniczka Elżbieta Dzikowska w rozmowie z Łukaszem Szaciłowskim opowie o tym, jak spędza się święta w innych krajach. Czy wszędzie na stołach króluje karp? Jak się kolęduje w Meksyku? I czego możemy się spodziewać w prezencie od Etiopczyka? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdą się w programie, który będzie nadawany do godziny 18:00. 

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia (w czwartek, 26 grudnia br.) Radio Pogoda zaproponuje słuchaczom „Hrabiowskie święta”, czyli audycję z udziałem kabaretu Hrabi. Które sytuacje przy świątecznym stole stały się dla nich inspiracją do kabaretowych skeczy? Co łączy Świętego Mikołaja z Wróżką Zębuszką? Jaką rolę w święta może odegrać stara, dobra pralka Frania? Te ważne tematy poruszy Joanna Kruk w rozmowie z artystami z kabaretu Hrabi między godziną 10:00 a 14:00.  

Świąteczne propozycje Radia Pogoda będą promowane na antenie oraz w internecie - na stronie radiopogoda.pl i na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook.
 
Święta Bożego Narodzenia w Radiu Pogoda, foto: Agora
Święta Bożego Narodzenia w Radiu Pogoda, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Wskaźnik Opticum Red Sat Finder OPS ONE

Wskaźnik satelitarny z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym i podświetleniem. Pomiar wyrażony procentowo....

49 zł Więcej...
reklama