reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ipla z płatnościami Blik na Android TV

dodano: 2019-12-23 17:07 | aktualizacja: 2019-12-23 18:36
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Cyfrowy Polsat

Ipla Blik Serwis rozrywki internetowej Ipla wprowadził do swojej aplikacji na systemy Android TV możliwość dokonania opłaty za zakupiony materiał za pomocą Blika. Polski system płatności umożliwi użytkownikom Ipli szybki i wygodny zakup wybranych materiałów, jak np. filmu, pakietu czy wydarzenia sportowego udostępnianego na żywo.

Ipla Blik


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ipla jako pierwsza na rynku udostępniła swoim użytkownikom możliwość skorzystania z systemu płatności Blik na urządzeniach Smart TV. Dzięki temu klienci korzystający z systemu Android TV, np. na telewizorach marek Sony, Philips, Sharp czy TCL oraz boxach Xiaomi mogą w prosty sposób zapłacić za treści.

Aby skorzystać z tego rozwiązania, należy włączyć serwis Ipla na telewizorze, wybrać program lub film i przejść do zakupu. Następnie użytkownik musi wygenerować w swojej aplikacji bankowej kod Blik i wprowadzić go do platformy Smart TV. Tak jak w przypadku płatności w internecie – transakcję należy zatwierdzić w swoim smartfonie. Wybrany materiał jest opłacony i gotowy do odtworzenia.
 

Cyfrowy Polsat stawia na nowoczesne rozwiązania i cały czas rozwija serwis Ipla, zarówno pod względem programowym, funkcjonalnym, jak i dostępności na kolejnych urządzeniach. Wiemy, jak bardzo nasi użytkownicy cenią wygodę i prostotę obsługi, dlatego staramy się cały czas odpowiadać na ich potrzeby. System Blik to nowoczesna i szybka forma płatności oraz jeszcze więcej możliwości dokonywania zakupu treści dla naszych klientów

– mówi Joanna Popowska, zastępca dyrektora ds. rozwoju usług online w Cyfrowym Polsacie.

Blik to szybkie i wygodne rozwiązanie, które z kwartału na kwartał zyskuje coraz większą liczbę zwolenników. Wdrożenie płatności przez serwis Ipla to kolejny przełom w rozwoju naszych usług. Od teraz użytkownicy mogą w prosty sposób płacić za filmy bezpośrednio na swoim telewizorze

– mówi Magdalena Kubisa, dyrektor rozwoju biznesu Polskiego Standardu Płatności, operatora Blika.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

TechniSat DigitRadio 10 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM od...

529 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...
reklama