reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TV Puls dostępny w Polsat Box Go

dodano: 2024-05-08 13:44 | aktualizacja: 2024-05-08 14:13
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Puls/satkurier.pl

TV Puls HD Kanał TV Puls jest od 8 maja br. dostępny w serwisie streamingowym Polsat Box Go. Można go tam oglądać w rozdzielczości HD. Drugi kanał z portfolio Telewizji Puls - Puls 2, nie został udostępniony w Polsat Box Go. Konkurencyjne platformy CANAL+ online, Pilot WP czy Play Now oferują zarówno TV Puls, jak i Puls 2.

Telewizja Puls
TV Puls Polsat Box Go


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Kanał TV Puls dostępny w Polsat Box Go

Od 8 maja kanał TV Puls można oglądać w serwisie streamingowym Polsat Box Go obok innych ponad 130 stacji. TV Puls jest w dostępny dla wszystkich użytkowników Polsat Box Go w Polsce, w ramach pakietów: Start, Premium, Sport, Ukraina i Plus.

Telewizja Puls to trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce - nadawca dwóch ogólnopolskich kanałów telewizyjnych TV Puls i Puls 2 z wielogodzinnym pasmem Puls Kids dla dzieci i ich rodziców. W zasięgu TV Puls znajduje się 34 mln widzów, a Puls 2 - 33,5 mln widzów (kwiecień 2024; All 4+).
 

- Współpraca z Cyfrowym Polsatem i włączenie TV Puls do oferty Polsat Box Go to kolejny ważny krok w poszerzaniu dystrybucji i zasięgów naszego kanału. Cieszymy się, że nasi Widzowie znajdą swoje ulubione programy jak „Lombard. Życie pod zastaw” czy znakomite filmy fabularne również w tym serwisie - powiedział Mariusz Kołodziejski, dyrektor ds. technicznych w Telewizji Puls.

- Kanały linearne budzą duże zainteresowanie wśród naszych użytkowników, dlatego cieszymy się, że TV Puls wzbogaciła ofertę ponad 130 stacji dostępnych w Polsat Box Go. Dzięki nim zapewniamy komplementarną propozycję zarówno dla osób szukających tradycyjnej telewizji przez internet, jak również tych zainteresowanych najlepszym sportem na żywo, informacjami, polskimi i światowymi nowościami serialowymi, kinowymi hitami i najpopularniejszą rozrywką - powiedziała Joanna Popowska-Zaborowska, z-ca dyrektora ds. rozwoju usług online, Polsat Box Go.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...