reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zalewska zwyciężczynią „Szansy na sukces...” TVP2

dodano: 2019-12-28 14:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces” W niedzielę, 22 grudnia br. widzowie TVP2 poprzez głosowanie SMS-owe wyłonili zwyciężczynię muzycznego widowiska „Szansa na sukces. Opole 2020”. Laureatka programu, Izabela Zalewska, zaśpiewa w konkursie „Debiuty” na 57. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W finale gościnnie wystąpiła Wiktoria Gabor, zwyciężczyni finału widowiska „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2019”. Dodajmy, iż „Szansę na sukces” mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVP2, TVP3 Lublin, TVP3 Olsztyn, TVP3 Opole, TVP3 Warszawa, TVP Wilno, TVP Polonia, TVP Kultura i TVP Rozrywka.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W finale „Szansy na sukces. Opole 2020” zmierzyli się zwycięzcy wszystkich jedenastu odcinków programu. Każdy z nich zaśpiewał piosenkę w duecie z gwiazdą odcinka, który wygrał. Następnie na podstawie głosowania SMS-owego wyłoniono finałową trójkę. W II części programu finaliści zaśpiewali piosenki wylosowane przez prowadzącego Artura Orzecha.

Ostatecznie na podstawie sumy głosów telewidzów zwyciężyła Izabela Zalewska, która w ścisłym finale wykonała utwór „Jeszcze się tam żagiel bieli” z repertuaru Alicji Majewskiej. Izabela Zalewska ma 25 lat, pochodzi z miejscowości Marzenin (koło Wrześni), mieszka w Poznaniu. Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, a studia magisterskie ukończyła na Akademii Muzycznej w Poznaniu ze specjalizacją w dziedzinie dyrygentury chóralnej. Dziś pracuje tam jako asystent, jest dyrygentem chóru i nauczycielką śpiewu. Dzięki zwycięstwu w finale Izabela Zalewska wystąpi w konkursie „Debiuty” podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (więcej tutaj).

W finale gościnnie wystąpiła Wiktoria Gabor, zwyciężczyni finału „Szansy na sukces. Eurowizja Junior 2019”, która piosenką „Superhero” wyśpiewała Polsce wygraną na „Eurowizji Junior 2019” w Gliwicach (więcej tutaj). Wiktoria Gabor w „Szansie na sukces” wygrała odcinek z udziałem zespołu Blue Cafe. Tym razem role się zamieniły - zawsze to uczestnicy „Szansy na sukces” wykonują utwory gwiazd, tym razem stało się odwrotnie i zespół Blue Cafe razem z Wiktorią Gabor wspólnie wykonał jej utwór.
 
Artur Orzech i Izabela Zalewska w programie „Szansa na sukces. Opole 2020”, foto: TVP
Artur Orzech i Izabela Zalewska w programie „Szansa na sukces. Opole 2020”, foto: TVP


„Szansa na sukces” - emisja w kanałach TVP2, TVP3 Lublin, TVP3 Olsztyn, TVP3 Opole, TVP3 Warszawa, TVP Wilno, TVP Polonia, TVP Kultura i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

589 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...
reklama