reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Lepsza połowa” w TVP2, TVP HD i TVP Seriale

dodano: 2020-01-05 23:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Lepsza połowa” W poniedziałek i wtorek, 6 i 7 stycznia br. o godz. 21:50 w kanale TVP2, a w kolejnych dniach w stacjach TVP HD i TVP Seriale, wyemitowane zostaną premierowo odcinki pierwszy i drugi serialu „Lepsza połowa”. Produkcja nawiązuje do serialu „Trzecia połowa”, emitowanego w 2018 roku w TVP1.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Lepsza połowa”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w TVP zagości nowy, familijny serial komediowy z gwiazdorską obsadą. „Lepsza połowa” opowiada o perypetiach grupy przyjaciół, którzy wspierają się wzajemnie w pokonywaniu wyzwań codzienności. Wspólnym mianownikiem dla niełatwych relacji rodzinnych i przyjacielskich jest chęć osiągnięcia życiowej harmonii. Widzowie poznają historię rodziny Nowakowskich - borykających się z dorastającymi dziećmi Jolanty i Marka (w tych rolach Artur Żmijewski i Izabela Kuna) a także dwóch par „po przejściach” - Weroniki i Aleksa (Anna Dereszowska i Tomasz Karolak) oraz Anny i Zibiego (Weronika Książkiewicz i Wojciech Mecwaldowski). W ich pozornie poukładany świat wkracza powracający z zagranicy Borys (Piotr Adamczyk). Wraca do rodziny i przyjaciół w nadziei znalezienia przepisu na szczęście. W pozostałych rolach występują m.in. Bartosz Obuchowicz, Bartłomiej Firlet, Ignacy Liss, Karina Woźniak, Katarzyna Gałązka, Marcin Perchuć i Barbara Wypych (więcej tutaj).

Produkcja (zrealizowana według pomysłu Krzysztofa Landsberga i Rafała Kolikowa) nawiązuje do emitowanej w 2018 roku w TVP1 „Trzeciej połowy” (więcej tutaj). Oba seriale łączy reżyser, Kristoffer Rus, oraz scenarzyści: Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski.

„Lepsza połowa” - emisja w poniedziałki i wtorki (od 6 stycznia 2020 roku) o godz. 21:50 w TVP2. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie kanałów TVP HD i TVP Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...