reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Myszka Miki: Zamieszani w...” w Disney Junior

dodano: 2020-01-13 02:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

Disney Junior „Myszka Miki: Zamieszani w przygody” bajka grafika animacja rysunek Myszka Miki, Myszka Minnie, Kaczor Donald, Goofy, Daisy i Pluto powracają na ekrany z nowymi przygodami. Premierowy odcinek serialu animowanego dla dzieci „Myszka Miki: Zamieszani w przygody” pojawi się na antenie kanału Disney Junior w poniedziałek, 3 lutego br. o godz. 16:30. - Ukochane przez dzieci i rodziców postacie wyruszą po nowe, pełne muzyki i tańca przygody, ucząc i bawiąc najmłodszych - zapowiada nadawca. Program, wyprodukowany przez Disney Television Animation, łączy ze sobą elementy dwóch serii: „Miki i raźni rajdowcy” i „Klub przyjaciół Myszki Miki”.

Disney Junior „Myszka Miki: Zamieszani w przygody” bajka grafika animacja rysunek


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Program „Myszka Miki: Zamieszani w przygody” przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat i łączy ze sobą elementy dwóch serii: „Miki i raźni rajdowcy” i „Klub przyjaciół Myszki Miki” (więcej tutaj). Każdy odcinek zawiera dwie 11-minutowe historie oraz przerwę taneczną w połowie odcinka, w której Miki i jego gang zapraszają widzów do tańca przy odświeżonej wersji piosenki „Hej ho!”. 

- Nowe przygody Myszki Miki i przyjaciół to dobrze znane postacie, wpadające w ucho melodie, pytania i zagadki angażujące młodych widzów, czyli wspierająca rozwój dzieci rozrywka, która łączy w sobie zabawę i naukę. Dzięki nowym odcinkom najmłodsi nauczą się liczyć, poznają alfabet i kolory oraz podstawy geografii czy przyrody na podstawie takich tematów jak życie na wsi, budownictwo czy biwakowanie - czytamy w komunikacie.

Jak informuje nadawca, przygody Myszki Miki są od lat najchętniej oglądanymi programami dla dzieci na świecie. „Miki i raźni rajdowcy” i „Klub przyjaciół Myszki Miki” wspólnie zgromadziły ponad 680 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, a sama oryginalna piosenka „Hej ho!” zdobyła ponad 47 milionów odsłon (dane za The Walt Disney Company). 

Twórcami programu są nominowani do nagrody Emmy autorzy innych produkcji kanału Disney Junior „Klub przyjaciół Myszki Miki” oraz „Jake i piraci z Nibylandii” (więcej tutaj): Rob LaDuca (producent wykonawczy), Mark Seidenberg (producent wykonawczy, nadzór nad scenariuszem) oraz Thomas Hart (scenarzysta). Program „Myszka Miki: Zamieszani w przygody” jest produkcją Disney Television Animation.

W polskiej wersji językowej swoich głosów użyczą: Kacper Kuszewski (jako Myszka Miki), Krzysztof Tyniec (jako Goofy), Jarosław Boberek (jako Kaczor Donald) i Beata Wyrąbkiewicz (jako Myszka Minnie).

Premiera serialu animowanego „Myszka Miki: Zamieszani w przygody” w kanale Disney Junior zaplanowana jest na poniedziałek, 3 lutego br. o godzinie 16:30. Program będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 16:30 przez kolejne trzy tygodnie.

„Myszka Miki: Zamieszani w przygody” - emisja od poniedziałku do piątku (od 3 lutego 2020 roku) o godz. 16:30 w kanale Disney Junior.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...