reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-03-09 - 2021-03-10 - 2021-03-11

Gala Wotore z Katowic w PPV w sieci Toya [wideo]

dodano: 2020-01-16 02:18 | aktualizacja: 2020-01-16 15:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Toya/satkurier.pl

Wotore W sobotę, 18 stycznia br. o godz. 20:00 w Muzeum Hutnictwa Cynku Walcownia w Katowicach odbędzie się gala MMA Wotore. Widowisko to będzie można zobaczyć w systemie pay-per-view (PPV), m.in. w internecie i w sieci Toya z Łodzi, gdzie przekaz w wysokiej rozdzielczości zostanie udostępniony na kanale na pozycji numer 498, a koszt dostępu do transmisji wyniesie 19,99 zł. Studio poprowadzi Karolina Owczarz, zawodniczka MMA, a motywować zawodników będą modelki Justyna Anna Wojciukiewicz i Patrycja Banaś.

Wotore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszy otwarty turniej oparty na pierwotnych zasadach vale tudo. Vale tudo - sposób walki umożliwiający zawodnikom stosowanie dużego wachlarza technik walk z różnych dyscyplin, a także własnych, skutecznych i nietuzinkowych metod, nie mających źródła w sportach walki.

Turniej Wotore rozgrywany jest w systemie pucharowym, co oznacza że zwycięzca pojedynku kwalifikuje się do dalszej walki, pokonany lub niezdolny do walki, odpada z rywalizacji.

Walki Wotore odbywają się na okrągłej, nie ogrodzonej w jakikolwiek sposób, arenie o średnicy 9 m. Arena znajduje się na podwyższeniu do wysokości 1 m. Walki odbywają się bez rękawic, na gołe pięści. Jakiekolwiek owijanie i zabezpieczanie dłoni, pięści, nadgarstków jest zabronione.

Walki organizowane przez federację toczone są bez limitu czasowego i bez podziału na rundy, a zakończenie walki kończy poddanie przeciwnika, K.O., opuszczenie lub wyrzucenie z areny.

Zawodnicy wybrani do turnieju: Damian Majewski, Denis Załęcki, Szymon Szynkiewicz, Maciej Chojnacki, Adrian Smykowski, Damian Górski, Łukasz Wiśniewski i Krzysztof Ryta. Na koniec turnieju odbędzie się pojedynek pokazowy, gdzie spotkają się Łukasz Parobiec oraz Kamil Mękal.

Jak abonenci sieci Toya mogą zamówić dostęp do tej gali? Mogą to zrobić przy użyciu pilota odbiornika 3G, naciskając przycisk „Zamawiam”, przez Infolinię telefoniczną (42 6333 888) lub w lokalnym Biurze Obsługi Abonenta (BOA).
 

Po otrzymaniu propozycji, bardzo szybko podjęliśmy decyzje o nawiązaniu współpracy z organizatorem, firmą Wotore z Katowic. Jesteśmy przekonani, że ten unikalny turniej zaprezentuje fanom sportów walki wyjątkowe wrażenia, a wkrótce staną się one popularnymi i wyczekiwanymi wydarzeniami w świecie sztuk walk. Dodatkowym atutem imprezy jest atrakcyjna oprawa dźwiękowa i wizualna

– mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny Toya.


Plan transmisji:

18 stycznia (sobota)
20:00 gala Wotore w Katowicach, kanały PPVMateriał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

219 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...
reklama