reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Heidi Klum i filmy w lutym w Lifetime

dodano: 2020-01-17 05:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Lifetime od 14.09.2017 W lutym br, kanał Lifetime poleca swoim widzom program „Heidi Klum kontra dzieciaki”, a w ramach cyklu „Miłość niejedno ma imię” takie filmy jak „Wrobiona narzeczona”, „Książę Harry i Meghan: miłość wbrew regułom”, „Harry i Meghan: królewski mezalians”, „Tajemnice znad jeziora” i „Poszukiwana Sarah Pender”.

Lifetime


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w lutym br. w Lifetime supermodelka Heidi Klum wysłucha, co mają do powiedzenia najmłodsi w programie „Heidi Klum kontra dzieciaki”. Jako że luty to miesiąc walentynkowy, telewizja Lifetime przygotowała cykl filmowy „Miłość niejedno ma imię” pełen niezwykłych historii z romansem w tle.

Luty 2020 roku w ofercie kanału Lifetime:

„Miłość niejedno ma imię”:
emisja: od poniedziałku do czwartku (od 3 lutego br.) o 22:00
Cykl oryginalnych filmów telewizji Lifetime „Miłość niejedno ma imię”, który przedstawi różne oblicza miłości (więcej tutaj). Przez cały luty br. od poniedziałku do czwartku o godzinie 22:00 widzowie odkrywać będą niesamowite historie z miłością w tle. W walentynkowym miesiącu stacja zajrzy między innymi za bramy pałacu Buckingham i widzowie poznają sekrety związku królewskiej pary ­- Meghan Markle i księcia Harry’ego Mountbatten-Windsora, rozwikłają detektywistyczne zagadki, w których miłość wystawiona zostaje na wymagające próby, i zgłębią ludzką naturę, której cienie rozjaśnia poczucie bycia kochanym. - Wszystko to w produkcjach na hollywoodzkim poziomie ze znakomitą amerykańską obsadą - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

„Miłość niejedno ma imię”:
„Wrobiona narzeczona” („Framed by my Fiancé”)
emisja: w poniedziałek, 3 lutego br. o 22:00

Daniel to błyskotliwy prawnik, który wkrótce ma zostać najmłodszym sędzią w stanie. Kiedy kierując samochodem uderza w inne auto na siedzeniu pasażera towarzyszy mu narzeczona, Jenny. Kobieta traci przytomność, a kiedy ją odzyskuje dowiaduje się, że kierowca drugiego pojazdu nie żyje, a ona jest oskarżona o zabójstwo. Daniel, by ukryć swą winę umieścił ją za kierownicą pojazdu, zanim na miejscu wypadku zjawiła się pomoc. Zdesperowana Jenny usiłuje przekonać do swojej wersji wydarzeń żonę zmarłego kierowcy, ale Daniel nie cofnie się przed niczym, by ukryć prawdę. Występują Katrina Bowden i Jason-Shane Scott.

„Miłość niejedno ma imię”:
„Książę Harry i Meghan: miłość wbrew regułom” („Harry & Meghan: A Royal Romance”)
emisja: we wtorek, 11 lutego br. o 22:00

Jak czytamy w opisie, „Książe Harry i Meghan: miłość wbrew regułom” to bezsprzecznie opowieść o miłości, która pokonuje wszelkie przeszkody. Książę Harry Mountbatten-Windsor, o którego wybrykach z lubością rozpisują się brukowce, nie cieszy się zbyt dobrą reputacją. Ambitna i szczera do bólu Meghan Markle, rozwódka pozostająca w burzliwych relacjach z siostrą, na pierwszy rzut oka nie wydaje się dobrym materiałem na księżną. Film odsłania kulisy tego związku i wzajemnego uwodzenia się od randki w ciemno, na której oboje odkryli w sobie pokrewne dusze. Po kilku początkowych zawirowaniach Meghan Markle i Harry Mountbatten-Windsor szybko zdobyli nawzajem swoje serca, a niebawem również sympatię opinii publicznej (więcej tutaj).

„Miłość niejedno ma imię”:
„Harry i Meghan: królewski mezalians” („Harry & Meghan: Becoming Royal”)
emisja: w środę, 12 lutego br. o 22:00

Sequel filmu „Książę Harry i Meghan: miłość wbrew regułom” z 2018 roku, pokazujący dalsze losy nowożeńców - księcia Harry’ego Mountbatten-Windsora i amerykańskiej aktorki Meghan Markle. Film odkrywa zakulisowe radości i trudności życia w rodzinie królewskiej podczas pierwszego, kluczowego roku ich małżeństwa. Oprócz łączenia rodzin i kultur, ich największym wyzwaniem jest znalezienie złotego środka między szacunkiem wobec królewskich tradycji a pozostaniem w zgodzie z wartościami, które wyznają. Występują: Charlie Field, Tiffany Smith, Jordan Whalen, Laura Mitchell, Maggie Sullivun, Timothy Temple, Charles Shaughnessy, Deborah Ramsay, Natalie Moon, James Dreyfus and Bonnie Soper (więcej tutaj).

„Heidi Klum kontra dzieciaki” („Seriously Funny Kids”)
emisja: w soboty (od 22 lutego br.) o 18:00

„Heidi Klum kontra dzieciaki” są przeróbką serialu „Kids Say the Darndest Things”. Gospodyni programu, Heidi Klum, prowadzi rozmowy z dziećmi, których zabawne, a czasami refleksyjne i świadczące o ogromnej spostrzegawczości, wypowiedzi potrafią wprawić dorosłych w zdumienie. Heidi Klum jest modelką i prowadzącą „Project Runway” (więcej tutaj), ale też pracującą mamą, która potrafi nawiązać nić porozumienia zarówno z innymi matkami jak i ich pociechami. Jak czytamy w opisie, jej pogodna natura, ciekawość i bystrość umysłu sprawiają, że prowadzone przez nią dialogi z dziećmi szczerze bawią i wzruszają.

„Miłość niejedno ma imię”:
„Tajemnice znad jeziora” („Deadly Secrets by The Lake”)
emisja: we wtorek, 25 lutego br. o 22:00

Akcja tej historii detektywistycznej, opartej na wspólnym pomyśle Harlequina i LMN, rozgrywa się w sielskiej okolicy położonego nad jeziorem miasteczka Thornwood Heights. Marnotrawna córka wraca do domu, by dowieść, że jej siostra nie jest winna morderstwa. Tymczasem musi się zmierzyć z mrocznym rodzinnym sekretem, wieloletnią rywalizacją między krewnymi, którą zaognia zniknięcie przyjaciela z dzieciństwa, i utraconą, zakazaną miłością. Występują: Stefanie von Pfetten, Steve Byers, Tahmoh Penikett, Fulvio Cecere, Claire Rankin i Ferelith Young.

„Miłość niejedno ma imię”:
„Poszukiwana Sarah Pender” („She made them do it”)
emisja: w środę, 26 lutego br. o 22:00

Film „Poszukiwana Sarah Pender” to historia Sarah Pender (w tej roli Jenna Dewan Tatum), charyzmatycznej i inteligentnej młodej kobiety, która została zbiegiem numer jeden w Stanach Zjednoczonych. Sarah wraz ze swoim chłopakiem Rickiem Hullem handlowała narkotykami, aby zdobyć pieniędze na czesne. Gdy zastrzelono dwójkę ich współlokatorów, wydawało się, że zginęli podczas nieudanej transakcji narkotykowej. Policja odkryła jednak, że za zbrodnią stoją Sarah i Rick. Za podwójne zabójstwo skazano ich na 110 lat więzienia. Podczas odbywania kary Sarah bezskutecznie starała się o zwolnienie warunkowe. Zdesperowana uwiodła strażnika i namówiła swoją byłą koleżankę z celi Jamie Long (Mackenzie Phillips), by ta pomogła jej uciec. Pościgiem za morderczynią emocjonowała się potem cała Ameryka.
 
Heidi Klum w programie „Heidi Klum kontra dzieciaki”, foto: A+E Networks
Heidi Klum w programie „Heidi Klum kontra dzieciaki”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...
reklama