reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Polskie zabójczynie” 3 i zbrodnie w lutym w CI Polsat

dodano: 2020-01-20 06:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W lutym br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom takie programy jak „Jestem mordercą” (sezon 2.), „Potwór w ludzkiej skórze”, „R. Kelly: jego wszystkie ofiary” (sezon 2.) i „Polskie zabójczynie” (sezon 3.).

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w lutym br. w Crimie+Investigation Polsat zagości nowy sezon oryginalnego programu „Polskie zabójczynie”. Widzowie poznają historie kobiet, które dopuściły się najmroczniejszych czynów w Polsce. Widzowie będą mogli także prześledzić życiorysy najbardziej przerażających seryjnych morderców w programie „Potwór w ludzkiej skórze”, wśród których znalazł się m.in. Charles Manson. Przed widzami też rozmowy z najbardziej znanymi amerykańskimi zbrodniarzami w nowym sezonie „Jestem mordercą” oraz poruszające wyznania w nowym sezonie programu „R. Kelly: jego wszystkie ofiary”.

Luty 2020 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Jestem mordercą” 2 („I am Killer” 2)
emisja: w czwartki o 22:00

Sky Vision Productions przedstawia nowy cykl dokumentalny, w którym głosu udzielono bezpośrednio sprawcom zabójstw. Najbardziej znani mordercy w Ameryce opowiadają swoje historie, wzbogacone o zeznania świadków, udramatyzowane rekonstrukcje wydarzeń i rozmowy z ekspertami. Wszyscy czekają na egzekucję i w krótkim czasie, jaki im pozostał, postanowili wyjaśnić powody, dla których się znaleźli w celi śmierci. Ich wina nie ulega wątpliwości, a ich żal jest szczery. Pragnąc się pojednać z samymi sobą i swoimi ofiarami, opowiadają o miłosnych trójkątach, zazdrości, zemście, chciwości, obsesjach i namiętnościach, które skłoniły ich do odebrania komuś życia (więcej tutaj i tutaj).

„Potwór w ludzkiej skórze” (Very Scary People”)
emisja: we wtorki (od 4 lutego br.) o 22:00

„Potwór w ludzkiej skórze” to seria kryminalna, która dokumentuje życie najbardziej przerażających i diabolicznych przestępców ostatnich dekad. Każdy, dwugodzinny odcinek śledzi straszne zbrodnie, których dokonali, jak udało im się przez wiele lat unikać kary. Co sprawia, że człowiek staje się potworem w ludzkiej skórze?

„R. Kelly: jego wszystkie ofiary” 2 („Surviving R. Kelly Part II: The Reckoning”)
emisja: w czwartki (od 27 lutego br.) o 21:00

Jak informuje nadawca, program „R: Kelly: jego wszystkie ofiary” wstrząsnął widzami na całym świecie, którzy domagają się sprawiedliwości dla ofiar piosenkarza. Druga część serii śledzi przebieg sprawy sądowej o molestowanie, pojawienie się nowych taśm wideo oraz szczegóły nowych śledztw prowadzonych przeciwko niemu. Aby zrozumieć, co wywołało obecny skandal, twórcy programu prześledzą jak Robertowi Sylvestrowi Kelly'emu „R. Kelly’emu” udało się przez tyle lat uniknąć schwytania i jak ta sprawa wpłynęła na publiczny dyskurs na temat molestowania seksualnego na świecie (więcej tutaj).

„Polskie zabójczynie” 3 („Polish Killer Women” 3)
emisja: w piątki (od 28 lutego br.) o 22:00

„Polskie zabójczynie” to oryginalna produkcja Crime+Investigation Polsat, zgłębiająca najmroczniejsze polskie sprawy kryminalne, w których główną rolę odegrały kobiety. Trzeci sezon próbuje odpowiedzieć na pytanie, co kieruje matkami, które zabijają cudze dzieci. Siostrami, które mordują własne rodzeństwo. Kochankami, które pozbawiają życia narzeczone kochanków. Twórcy w programie „Polskie zabójczynie” prezentują sprawy, które elektryzowały opinię publiczną w całym kraju. Opowieści o kobietach, które dopuściły się najpodlejszych czynów uzupełnione są o inscenizacje oraz wypowiedzi osób zaangażowanych w poszczególne sprawy - funkcjonariuszy organów ścigania, psychologów, dziennikarzy (więcej tutaj).
 
Faith Rodgers, Jerhonda Pace i Asante McGee w programie „R. Kelly: jego wszystkie ofiary”, foto: A+E Networks
Faith Rodgers, Jerhonda Pace i Asante McGee w programie „R. Kelly: jego wszystkie ofiary”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...